Діти з усієї України взяли участь у флешмобі на підтримку імунізації

20 грудня напередодні новорічних свят в UA: HUB  відбулось сімейне свято «День здорової дитини»

20 грудня напередодні новорічних свят в UA: HUB відбулось сімейне свято День здорової дитини. Ініціатором свята виступила ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки Ротарі в Україні. Головною подією заходу стало підбиття підсумків Всеукраїнського флешмобконкурсу на підтримку імунізації, в якому взяло участь більше 5000 школярів. 

Діти з усієї України знімали і надсилали свої відео про вакцинацію, всі бажаючи могли підтримати учасників лайками на YouTube-каналі. Школярі надіслали більше 170 відео, серед яких найбільшу кількість лайків здобули Мелітопольська школа № 4, Київська школа № 61 та Старобільська школа № 4. Всі вони отримали кубки та подарунки. Але переможцями стали всі, хто долучився до теми імунізації.

Тому і всі інші школи-учасники отримали аохочувальні подарунки. Крім того, всі присутні могли послухати лекцію «Як зміцнити імунітет дитини» лікаря-імунолога, експерта МОЗ з напрямку «Інфекційні захворювання», голову правління ГО «Батьки за вакцинацію» Федора Івановича Лапія.

Тетяна Новак, начальника відділу епідеміологічного нагляду за інфекційними та неінфекційними захворюваннями висловила підтримку від Київського міського центру громадського здоров’я всім присутнім та учасникам Всеукраїнського флешмобу. Було влаштовано безкоштовні майстер-класи, куточок юного медика, зону краси, проводилися цікаві вікторини та розіграші подарунків.

No comments