5c1a0db57c82ebda5219460a1adf829d preview w440 h290 - ​ 5 невідомих фактів про ОАЕ: що треба знати, аби відпочинок пройшов вдало

ОАЕ — своєрідна утопія, створена на перетині стародавньої арабської культури та сучасних технологій. Ця країна асоціюється з розкішшю, чудовим сервісом і вічним літом.

Саме тому на сайті BRONIX https://bronix.ua/hot-tours/uae/kiev гарячі тури розкуповуються дуже швидко. Але щоб поїздка пройшла вдало і відпустка принесла тільки позитивні емоції, необхідно враховувати національні особливості ОАЕ. Поговоримо про важливі факти, які відомі далеко не всім туристам.

Топ важливих, але маловідомих фактів про ОАЕ

  • Фотографувати можна не все — категорично заборонено знімати приватну нерухомість, палаци шейхів, державні установи, режимні об’єкти. Зробити фото місцевого чоловіка можна тільки з його дозволу, а від кадрів із прекрасними незнайомцями краще повністю утриматися.
  • Способи пересування обмежені — туристам доступний великий вибір транспорту (метро, таксі, автобуси, гелікоптери, катери), але один варіант усе ж заборонений. Йдеться про автостоп. Перед людиною, яка все ж вирішила цим скористатись, зупиниться хіба що поліцейська машина, і то тільки для того, щоб виписати великий штраф. Спроба спіймати автівку вважається серйозним адміністративним порушенням.
  • Метро надземне — не витрачайте час у пошуках «підземки», адже транспортна мережа в Еміратах прокладена тільки на поверхні. Також зверніть увагу на наявність жіночих і чоловічих вагонів — ця система створена для дотримання місцевих правил пристойності. Порушникам загрожує штраф та/або попередження. Також деякі місця/секції передбачені в автобусах, для жінок працює спеціальне таксі.
  • Рамадан для всіх — у священний місяць мусульмани зобов’язані дотримуватися суворого посту в денний час. Обмеження стосуються й туристів, але тільки на вулиці. Це означає, що поїсти вдень ви зможете, але тільки в ресторані або замовивши обід до номера готелю. Порушення цього правила буде сприйнято місцевими жителями як особиста образа.
  • Вихідні дні п’ятниця і субота — тижневий розклад в ОАЕ не збігається з нашим. Якщо не врахувати цю особливість, можна зіпсувати плани на відпустку. У п’ятницю держустанови й банки зачинені, деякі ТРЦ, кафе та ресторани працюють із перервою на молитву. Обмінні пункти, готелі й деякі розважальні локації функціонують як зазвичай. У другій половині п’ятниці та всю суботу аквапарки, ТРЦ, інші центри дозвілля зазвичай переповнені.

Знаючи про ці особливості місцевої культури, ви зможете не тільки ефективно спланувати відпустку, а й уникнути напруженого спілкування з поліцією ОАЕ. На жаль, далеко не всі туристи цікавляться суспільними нормами й правилами, які діють у мусульманських країнах, що часто призводить до неприємних ситуацій.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram