31457bf0ea9417abbdafcc57fc152d06 preview w440 h290 - ​ Ексклюзивні букети з доставкою по Києву

Швидка доставка квітів у Києві доступна в салоні Studio Flores. Ви можете обрати стильний букет, замовити його на сайті, вказати зручний час для отримання, данні отримувача. Кур’єр привезе композиції точно в оговорений термін. Якщо ви не можете самі отримати букет, його одразу вручать тому, для кого він створений, з усними побажаннями або листівкою від вашого імені.

Як обрати стильний букет

В каталозі представлені стандартні та ексклюзивні композиції. Спеціалісти рекомендують обирати сезонні квіти. З усім асортиментом можна ознайомитися на сайті. Рослини привозять зі спеціалізованих баз щодня. В салоні використовується сучасне обладнання для створення оптимального мікроклімату. Це необхідно, щоб квіти довше зберігали свій вигляд.

Ви можете обрати ті букети, які представлені в каталозі, або оговорити з флористом створення ексклюзивної композиції. Враховуйте те, що робити замовлення краще заздалегідь. Якщо звичайний, традиційний букет буде готовий вже за годину, то на створення авторської композиції знадобиться мінімум дві години.

Є такий стереотип, що квіти купляють лише у подарунок комусь. Але ж тільки уявіть, як чудово щодня повертатися додому, де відчувається ніжний квітковий аромат, а кімнати прикрашені красивими букетами. Іноді можна замовити такі композиції для себе без будь-якого приводу. Не треба чекати, поки хтось подарує квіти, треба вміти і самостійно робити для себе свято та підіймати собі настрій.

Звертаючись до Studio Flores, ви отримуєте наступні переваги:

  • широкий вибір квітів та готових букетів;
  • тільки свіжі рослини;
  • флористи з досвідом, які врахують всі побажання клієнта;
  • швидка доставка.

Тут дорожать репутацією, цінують клієнтів, тому зробивши замовлення один раз, ви зможете оцінити всі переваги та стати постійним замовником.

Умови оплати та доставки квітів

На сайті сказані актуальні ціни букетів. Ви сплачуєте тільки їх вартість та доставку. Якщо замовлення зроблено на суму більшу 1200 грн, то доставка буде безкоштовною. Вкажіть адресу при оформленні, кур’єр приїде точно в розрахунковий час. Можна оформити замовлення за кілька днів, якщо ви точно впевнені, що вам тоді будуть потрібні квіти.

Тут можна замовити букет на день народження, професійне свято, перший або останній дзвоник. Флорист дасть свої рекомендації, підбере для вас свіжі квіти, які добре поєднуються між собою.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram