0927167fbd4ec295d109cb933cfe6fac preview w440 h290 - ​ Надійна інвестиція: переваги апартаментів та комерційної нерухомості в ANDRIYIVSKY City Space

Незабаром на розі вулиць Андріївської та Набережно-Хрещатицької з’явиться новий мультифункціональний комплекс ANDRIYIVSKY City Space. Його спроєктовано, спираючись на mixed-use – концепцію. В одній будівлі будуть зосереджені апартаменти, офісні простори та об’єкти комерційного призначення.

Знайомство з проєктом

У травні 2021 року стартував продаж нерухомості в ЖК ANDRIYIVSKY City Space від SAGA — новому клубному будинку, розташованому в центральній частині Києва, за п’ять хвилин пішки від Дніпра.

  • При розробці архітектурної концепції автори не орієнтувалися на той чи інший стиль. Зовнішній вигляд будівлі — поза часом, завдяки чому з першого погляду буде складно визначити рік її зведення. Об’єкт матиме ефектний вигляд незалежно від модних трендів.
  • Є всі необхідні дозволи на будівництво. Вони представлені на сайті у вільному доступі.
  • Клас нерухомості — «бізнес+».
  • Максимальна висота забудови — 9 поверхів.
  • Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією. Цегляні стіни утеплюватимуться базальтовою ватою.
  • Для оздоблення вибрано габро, гірську породу з України. Використовуватимуться і відполіровані, і необроблені кам’яні блоки, що додасть фасаду фактурності й виразності.
  • Передбачено підземний паркінг з можливістю зарядки електрокарів.
  • На останньому поверсі запроєктовано rooftop-ресторан з оглядовою терасою, звідки відкриватиметься краєвид на Поділ та Дніпро.

Апартаменти в ANDRIYIVSKY City Space

У комплексі буде всього шістнадцять апартаментів площею від 101 кв. м до 207 кв. м. Висота стель — 3,25 м. Планування вільні, завдяки чому резиденти отримують свободу дій при організації простору. Буде можливість реалізувати будь-який дизайн-проєкт. Класика, мінімалізм, хай-тек, лофт — можна вибрати варіант, що відповідатиме запитам власників нерухомості.

Комерційна та офісна нерухомість в ANDRIYIVSKY City Space

Частину будинку займатимуть офіси, коворкінг та магазини різного призначення. Щоб резиденти не перетиналися з працівниками, передбачено окремі входи. Базові планування комерційної нерухомості ЖК ANDRIYIVSKY продумані до дрібниць. Ознайомитися з ними можна на офіційному сайті проєкту.

Якщо у вас виникли запитання стосовно купівлі нерухомості, звертайтеся до відділу продажу. Є можливість замовити зворотний дзвінок на сайті або написати представникам забудовника в direct на сторінках в Instagram чи Facebook.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram