У приватній школі «Синергія» відбулося справжнє свято до Дня знань. Цього року за шкільні парти вперше сядуть 14 першачків. Завуч приватної школи«Синергія» Лілія Ціунчик каже: у закладі зробили все можливе, щоб навчаючись у цій школі, діти не лише здобували якісну освіту, а й розвивалися, як яскраві особистості, адже гасло школи «Синергія» — школа творців майбутнього».

«Колеги, у нас з вами найкращі у світі професії, адже ми можемо дати світові ще одного Ейнштейна, ми можемо дати ще одну Марію Склодовська-Кюрі. Ось там руденький учень, я знаю точно, що він буде другим Білл Гейтсом, а хтось із цих малеч знайде ліки від страшних хвороб, хтось з вас стане президентом. Я впевнена, що всі ви виростите простими, добрими, щирими людьми, які будуть робити світ оточуючих кращим, яскравішим. Чому я впевнена? Тому, що ми з колегами вкладаємо у вас, діточки, всю свою душу, серце, свою любов», — каже завуч приватної школи «Синергія» Лілія Ціунчик.

Батьки та учні цієї школи навчальним процесом дуже задоволені. Вони кажуть, що тут цікаво, смачно та весело.

«Це приватна школа, і вона дає більш якісну освіту. Сину подобається атмосфера в школі, викладачі, спосіб викладання, в цілому все подобається», — розповідає батько учня 5 класу Ігор.

«Мені подобається тому, що це незвичайна школа, тут крутіше, ніж в звичайній школі, тут також в кожного вчителя свій підхід до учня. Тут смачно готують, круті розваги і першого вересня тут дуже круто», — каже учениця 6 класу Анастасія.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram