38406d786a1a5f2e485bbecfa77d49a6 preview w440 h290 - ​ Житель Житомирської області незаконно використовував торговельну марку для продажу необлікованої деревини

Правоохоронці 3 листопада провели санкціонований обшук у домоволодінні жителя с. Лопатичі Олевського району. Під час слідчих дій вилучено свідчення протиправної діяльності, у тому числі нелегальної обробки незареєстрованої деревини та незаконного використання торговельної марки для подальшого продажу продукції.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

«Водночас у ході обшуку було виявлено немарковану деревину породи сосна, виробниче обладнання для обробки лісоматеріалів (і розпилювання, і випалювання), а також готову продукцію. Серед іншого слідчі вилучили кілька десятків мішків з дерев’яним вугіллям, пакувальний матеріал для нього та уже розфасовану продукцію з чужим торговельним ім’ям.Відтак у діях організаторів незаконного підприємства вбачаються ознаки й інших правопорушень, зокрема передбачених ст. 241 (Забруднення атмосферного повітря) ККУ та ст. 229 ( Незаконне використання знака для товарів і посліг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) ККУ. За результатами проведених ексертних досліджень та інших слідчих дій вирішуватиметься питання про остаточну», – йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​ Житель Житомирської області незаконно використовував торговельну марку для продажу необлікованої деревини

Наразі досудове розслідування проводиться за ознаками ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Слідчі дії проводились за участі працівників Державної екологічної інспекції Поліського округу та Управління праці в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, 4 вересня у селі Житомирської області поліцейські «накрили» нелегальну пилораму.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram