За ініціативи керівництва Національної асоціації адвокатів України в Житомирі адвокати старшого покоління отримали допомогу у рамках благодійного проєкту.

Доставили допомогу колегам члени Ради адвокатів від Житомирської області на чолі з Головою Ради Адвокатів Регіону Валерієм Прокопчуком, а також голова молодіжного комітету адвокатів «NextGen» у Житомирі Вадим Гречківський. Особлива увага приділялась особам, які залишились без засобів існування. Всього було розвезено понад 30 продуктових наборів та понад 200 засобів захисту (маски, антисептики, гумові перчатки, миючі засоби).

Молодіжний комітет NextGen у Житомирі відкриває можливості для вступу для молодих адвокатів, помічників адвокатів, юристів та студентів.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Адвокати Житомирщини долучились до благодійного проекту Національної асоціації адвокатів України

Подати заявку на вступ до Комітету можна, заповнивши електронну анкету за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1giMzq7pZK—mRLMYPyY4roEZPr28zFPkRhptCxAxlow/edit


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram