efc17ef8e93d7300af6beb60fa795882 preview w440 h290 - ​Аукціон з проведення Івана Купала в Житомирі виграла підприємниця, яка зареєструвала ФОП за день до оголошення тендеру

6 липня у житомирському гідропарку має відбутися загальноміське свято Івана Купала. У програмі заходу співочий марафон, гумористичний мініфест, майстер-класи, конкурс краси, обрядове театралізоване купальське дійство, шоу барабанів та виступи гуртів.

Організувати таке свято у Житомирі за 138 тис. грн має підприємниця-початківець – Ткачук Людмила Леонідівна, яка зареєструвала ФОП 3 червня 2019 року, тобто за день до оголошення управлінням культури відповідного тендеру.

Її цінова пропозиція на аукціоні виявилась на 1,92 тис. грн дешевшою від пропозиції іншого учасника торгів – ФОП Пономарьової Наталії Михайлівни. Тож, 2 липня управління культури Житомирської міськради уклало з переможницею тендеру відповідний договір на організацію і проведення свята «Купальські Забави».

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Аукціон з проведення Івана Купала в Житомирі виграла підприємниця, яка зареєструвала ФОП за день до оголошення тендеру

За даними ресурсу УouСontrol, ФОП Ткачук Людмила Леонідівна зареєстрована в квартирі житлового будинку по вулиці Князів Острозьких у Житомирі. Основний вид діяльності – рекламні агентства.

Нагадаємо, 5 липня управління культури ЖМР пояснило, чому цьогорічне святкування Івана Купала у міському гідропарку не потребує рішення виконкому.

Як повідомляв Житомир.info, на Івана Купала 6 липня 2019 року в житомирському гідропарку відбудеться конкурс на найдовшу косу, гумористичний фестиваль та спалення Марени. Детальний план заходу тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram