На найдовшу дистанцію Космічного півмарафону, який відбудеться у Житомирі 26 вересня, вже зареєстрували понад 200 учасників. Про це під час засідання виконкому 15 вересня повідомила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Вона зазначила, що через пандемію довелося обмежили кількість дітей, які зможуть взяти участь у забігах на 100 та 500 метрів. Також Ірина Ковальчук нагадала, що 25 та 26 вересня у центрі Житомира обмежать рух транспорту.

«Ми перекриваємо майдан Соборний 25 вересня упродовж дня з 6-ї ранку до 18-ї години, а 26 вересня відповідно перекривається не тільки майдан Соборний, а й дистанція забігу — це 10 кілометрів — одне коло, а два кола — це 21, 09 км — напівмарафонська дистанція, яку будуть долати учасники. Зараз йде активна реєстрація, на 21 км вже зареєструвалося понад 200 учасників з різних куточків України. Але до 23 вересня триває реєстрація, тому завжди активно реєструються в кінці. Діти реєструються теж дуже активно, цього разу дитячі дистанції — це тільки 700 учасників у зв’язку з карантинними обмеженнями», — розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Цього року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин не візьме участь у напівмарафоні, адже цього дня його не буде у місті.

«Ні, мене якраз не буде. Я минулого року пробіг, 1 година 48 хвилин. Давайте хтось краще пробіжить, тоді будемо далі змагатися», — відповів на запитання Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Про зміну транспортного руху 25 та 26 вересня обіцяють повідомити додатково.

Зареєструватися на Космомарафон можна тут.

Нагадаємо, 26 вересня на Космічному напівмарафоні у Житомирі дорослі учасники зможуть спробувати свої сили в дистанції 21, 10, 5 і 1 км, а також у «Командній п’ятірці». Дітям пропонують пробігти 100 та 500 м.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році на першому Космічному напівмарафоні мер Житомира пробіг 21 км, але після фінішу потрапив до лікарні. Тоді його результат був 2 год. 12 хв 17 сек.

У 2019 році мер Житомира Сергій Сухомлин з результатом 1 год. 51 хв. 35 сек. здолав напівмарафонську дистанцію — 21 км.

У 2020 році на Космомарафон зареєструвалося більше 800 учасників, однак через карантинні обмеження забіги проводили у новому форматі. Минулого року міський голова Житомира також подолав найдовшу дистанцію.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram