3037d901d40e79f70ef7885993156472 preview w440 h290 - ​Будівництво та ремонт без додаткових витрат: у Житомирській області компанія «Прокат Сервіс» надає будь-яку техніку та інструменти в оренду

Будівництво та ремонт завжди передбачають значних витрат і клопотів. Окрім матеріалів, дороговартісним є й саме обладнання та інструменти. Але тепер це не проблема, адже в Житомирі та області запрацювала компанія «Прокат Сервіс», де можна взяти все необхідне обладнання на прокат та зекономити гроші. Компанія створена для забезпечення потреб жителів Житомира та області, а також будівельних організацій в якісній оренді інструменту. Парк прокатного обладнання налічує понад 100 одиниць нового сучасного інструменту й постійно поповнюється новинками.

«Прокат Сервіс»це ваш надійний помічник, який допоможе виконати ремонтні чи будівельні роботи, доглянути за садовою ділянкою чи господарством.

Ми пропонуємо якісне будівельне обладнання. Наш асортимент дозволить виконати роботи будь-якої складності і організувати процес, від проведення найточніших вимірювань до будування фундаменту і підняття стін будівлі. Прокат інструменту в Житомирі і області включає саме різнопланове обладнання та інструмент:

• лазерно-вимірювальна техніка;

• бетонозмішувачі;

• промислові пилососи;

• перфоратори та відбійні молотки;

• трамбувальна техніка — вібоплити та віброноги;

• глибинні вібратори для бетону.

61810013de1cd original w859 h569 - ​Будівництво та ремонт без додаткових витрат: у Житомирській області компанія «Прокат Сервіс» надає будь-яку техніку та інструменти в оренду

У нас Ви знайдете: різаки, електричні лобзики, дискові пили, торцювальні пили, зварювальні апарати, перфоратори, відбійники, дрилі, драбини.

У «Прокат Сервіс»є і садове обладнання, щоб доглядатиза ділянкою. Вся техніка коштує досить дорого, проте власники дачних ділянок використовують її, як правило, лише кілька разів на рік. Прокат садового обладнання в Житомирі, що надається нашою компанією, дозволяє будь-якому — приватному садівнику, підприємству або організації, якісно і в короткі терміни виконувати роботи з благоустрою садової території, не витрачаючи зайвих коштів на покупку необхідного устаткування. Адже його набагато вигідніше взяти в оренду, ніж купувати, зберігати і обслуговувати.

Всім садівникам сподобається спеціалізований інструмент: газонокосарки, мотобури, мотокоси, ланцюгові пили, кущорізи та мотокультиватори.

Прокат садового обладнання включає безліч моделей різної садової техніки:

• культиватори;

• мийки;

• висоторізи;

• ланцюгові пили;

• газонокосарки;

• мотобури;

• мотокоси

61810024b7a5c original w859 h569 - ​Будівництво та ремонт без додаткових витрат: у Житомирській області компанія «Прокат Сервіс» надає будь-яку техніку та інструменти в оренду

Умови замовлення дуже прості:

Етап 1 – заключаєте договір

Етап 2 – сплачуєте оренду та завдаток

Етап 3 – Користуєтесь інструментом

Етап 4 – Повертаєте інструмент

Етап 5 – забираєте завдаток.

Організувати будівництво чи ремонт, не купуючи жодного інструменту — це реально! Звертайтесь у «Прокат Сервіс» і переконайтесь в якості та ефективності послуг. Прокат обладнання всіх провідних виробників заощадить ваш час і гроші.

Адреса магазину «Прокат Сервіс» у Житомирі: пр. Незалежності 91/1 (район автовокзалу)

Телефони:

097-79-200-20

099-79-200-20

E-mail: [email protected]

Графік роботи:

Пн.-Пт.: з 9:00-18:00 год.

Сб.:з 9:00 до 15:00 год.

Нд.: вихідний

Сайт: http//www.прокат-сервіс.укр/uk

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram