06adcc69c06a9fca11d351bdf345148f preview w440 h290 - ​Через скаргу до АМКУ департамент ОДА призупинив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської в Житомирі

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації призупинив тендер на капітальний ремонт частини вулиці Київська в Житомирі на ділянці від Небесної сотні до шляхопроводу по Київському шосе. Очікувана вартість закупівлі становила 134,8 млн грн.

Причиною призупинення закупівлі стала скарга до Антимонопольного комітету України від ПП «Автомагістраль» на дискримінаційні та упереджені вимоги до тендерної пропозиції.

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 15 вересня на ресурсі ProZorro.

9M0uNFgBJ 0x5iYqtYtQXGPLgVoADzMZZDI1WK9YT43Uo0Qb 3thpR1 c9Cmbv3EivnQeW0FhSn5xuX9LL3Nw3m3JoC7YqOF45qxaXQ5 1aRMXp19bBGLYzUIdP7VmoxGmu8GWgS=s0 - ​Через скаргу до АМКУ департамент ОДА призупинив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської в Житомирі

24 вересня ПП «Автомагістраль» подало скаргу до АМКУ про те, що вимоги тендерної документації замовника є незаконними, а саме дискримінаційними та упередженими стосовно скаржника. На думку ПП «Автомагістраль», дискримінаційним стосовно фірми є те, що відгук має бути виданий замовником не раніше дати оголошення закупівлі та повинен бути адресований саме Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА. Також скаржник зазначає, що вимога замовника про укладання аналогічного договору протягом останніх трьох років від дати, що передує даті оголошення закупівлі є необґрунтованою і дискримінаційною, а відтак незаконною.

29 вересня АМКУ прийняв до розгляду скаргу ПП «Автомагістраль» та запланував її розглянути 20 жовтня 2021 року.

Зауважимо, що, за тендерною документацією, роботи з ремонту вулиці Київської мають бути виконані до 1 грудня 2022 року. Джерела фінансування: 26,96 млн грн з місцевого бюджету та 107,85 млн грн з державного бюджету. Роботи підрядник має виконати в три черги: 1 черга — від вулиці Небесної Сотні до вулиці Хлібної; 2 черга — від вулиці Хлібної до вулиці Східної; 3 черга — від вулиці Східної до шляхопроводу по Київському шосе.

Нагадаємо, 15 вересня 2021 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської з очікуваною вартістю 134,8 млн грн. Роботи мають завершитися до кінця 2022 року.

Як повідомляв Житомир.info, 29 вересня 2021 голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко своїм розпорядженням затвердив проєктну документацію на капітальний ремонт вул. Київської в Житомирі вартістю 140 млн грн.

Зазначимо, що за виконання проєктних робіт з капітального ремонту Київської: від вулиці Небесної Сотні до шляхопроводу по Київському шосе, управління капітального будівництва Житомирської міської ради заплатило ТОВ «Житомирбудпроектекспертиза» 1,15 млн грн.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram