3cf3490f148768299243b79208ce1121 preview w440 h290 - ​Через скорочення видатків департамент Житомирської ОДА відмінив тендер на організацію інвестиційного форуму «Polissia Invest»

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації опублікував інформацію про відміну тендеру з організації інвестиційного форуму «Polissia Invest».

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

У тендері, оголошеному 8 вересня 2021, мова йшла про організацію та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest», який мали провести 22 жовтня. Очікувана вартість закупівлі становила 2 млн грн.

Організатор заходу мав: забезпечити адміністративне забезпечення, зокрема запропонувати місце, яке може бути використане для проведення заходу у кількості понад 500 осіб з декількома робочими зонами, що відповідатимуть вимогам протиепідемічної безпеки, сформувати список учасників, модераторів (не менше 5 осіб), спікерів (не менше 25 осіб), ведучого та інвесторів (за попереднім узгодженням із замовником); провести рекламну кампанію; візуально оформити приміщення та забезпечити його мультимедійним обладнанням; забезпечити присутність спікерів, модераторів, ведучого, учасників; організувати кейтерингові послуги.

Також переможець закупівлі мав організувати культурно-розважальні програми для VIP-гостей та спікерів форуму, забезпечити присутність ЗМІ, висвітлення інформації про проведення форуму та інше.

Участь у тендері взяли два учасники: ФОП Гречківська Ірина Ростиславівна з остаточною ціновою пропозицією у 1,912 млн грн та ФОП Матковська Тетяна Георгіївна з остаточною ціновою пропозицією у 1,928 млн грн.

qPPZB1EU9FSfag6Jwrz2ClnnLwvQn1SNy Sz6T7QjsdhsDjenY0hP2ZgV6LuWQURn9l1FH7b9LyRjHx5jvM1LvuS l5lVGtuIyv6SBqMj NOO40GeQ2GNju 5yR6ZNGECGHCW2jg=s1600 - ​Через скорочення видатків департамент Житомирської ОДА відмінив тендер на організацію інвестиційного форуму «Polissia Invest»

28 вересня департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації опублікував намір укласти угоду з ФОП Гречківська Ірина Ростиславівна.

mrQXGPptIa0kehifs7CXTwuFHK8gfb7Wrf4n0iW i7tAfJf3PB42Cc0jPR9vGopsYQ18BuLgqFXSVw rJX2jwdCkqyTouKB RlM77C7m4d2qHpZcVFQB0HvnnLcODPMwydOvd0IP=s1600 - ​Через скорочення видатків департамент Житомирської ОДА відмінив тендер на організацію інвестиційного форуму «Polissia Invest»

Однак 22 жовтня департамент ОДА оприлюднив інформацію про відміну тендеру через скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.

За інформацією організаторів інвестиційного форуму «Polissia Invest», тендер відмінили через недофінансування, а форум попередньо перенесли на травень 2022 року.

Нагадаємо, 8 вересня департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА оголосив тендер на організацію та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest». Очікувана вартість закупівлі становила 2 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 11 серпня 2021 в обласній раді відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest», на який запросять перших осіб держави та дипломатів.

На організацію та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest» планували витратити 2 млн грн, з яких 1 млн грн – з обласного бюджету, 1 млн грн – з місцевого бюджету. Орієнтовною датою проведення заходу називали 15 жовтня 2021.

Інвестиційний форум «Polissia Invest» був ініційований Житомирським бізнес-клубом, який заснував Вадим Ліскі – радник мера Житомира, обраний в 2020 році депутатом Житомирської міської ради від партії «Європейська Солідарність».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram