На автошляхах Житомирської області 25 червня з 09:00 год. до 22:00 год. обмежили рух великогабаритного транспорту.

Про це повідомляють на сторінці патрульної поліції у Facebook.

“Увага рух великовагового транспорту у зв’язку зі спекою тимчасово обмежено Сьогодні, з 9-ї години ранку, на автомобільних шляхах Житомирської області обмежено рух великовагового автотранспорту вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн, через перевищення денної температури повітря понад + 28°С. Тимчасове обмеження руху планується до 22-ї години”, – йдеться у повідомленні.

UAttosBg8oarrCKfKwqkr1sjCffeZMgZrrdr04gVD1PHgGW6SHqnEFxKKRW7OE0K0tWOeMu8iNa0zpTEURuK rzbag WhV4tWteWwxKGvOoYP6b9eW6DOHbUZRiaCz7FEGi1g 0g - ​Через спеку на автошляхах Житомирської області ввели часові обмеження руху великовагового транспорту

23 червня патрульні поліцейські вже попереджали водіїв, якщо температура повітря вдень сягає вище 28°С, рух вантажного транспорту буде тимчасово обмежено на дорогах області. Але часові обмеження ввели сьогодні.

ggggg - ​Через спеку на автошляхах Житомирської області ввели часові обмеження руху великовагового транспорту

У коментарі Житомир.info пресофіцер патрульної поліції Ігор Іванюк уточнив, що 25 червня вантажівки не пускатимуть і до Києва, щоб уникнути заторів на трасі патрульні зупинятимуть великогабаритний транспорт.

“Ці обмеження діють фактично з 23 червня, коли температура повітря піднялась до більше 28° С. У таку погоду вантажівкам не можна їхати, тому що вони псують дорожнє полотно. А ще сьогодні оголошено, що у зв’язку зі спекою, обмежують в’їзд великогабаритного транспорту до Києва. Щоб уникнути заторів ми будемо відправляти автомобілі на місця відстою. Сьогодні нам надійшов лист про часові обмеження”, – зазначив Ігор Іванюк.

Нагадаємо, 8 лютого 2021 року через погодні умови ввели тимчасові обмеження руху великогабаритного та великовантажного транспорту на трасах М-06 та М-07, які проходять через Житомирську область.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році з 1 червня для транспортних засобів вагою понад 24 тонни було обмежено рух дорогами державного значення в денну пору доби за температури вище +28 С.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram