04e4eb1a689fd27679ddc12978ee62dd preview w440 h290 - ​Чи припинять доставку пенсій поштою та що не можна дарувати на весілля, читайте у газетах «Эхо» та «Хозяюшка»

В огляді — популярні обласні газети «Эхо», «Хозяюшка» і «Телеэхо».

— З 1-го січня «Укрпошта» збиралася припинити доставку пенсій престарілим людям. Чим все це завершилося, читайте в «Эхо».

— Яким же буде нинішній листопад за погодними умовами?

— Чого не можна дарувати на весіллі?

— Тридцятидев’ятирічна мешканка Уганди стала світовою рекордсменкою, народивши від одного чоловіка.. аж 44-ро дітей, вийшовши заміж ще 13-річною.

Нагадаємо, про це і ще багато про що дуже цікавого і корисного ви прочитаєте в популярній обласній газеті «Эхо».

А ось газета «Хозяюшка» й багато інших дуже корисних в кожнім домі порад та рецептів.

Порадуєсвоїх читачів і найдешевша за ціною, і найбільша за кількістю телепрограм газета «Телеэхо». У ній традиційно вміщено так звану ще одну газету в газеті під назвою «Усе про пенсії і доплати», а також безліч дуже помічних рецептів з арсеналу народної медицини для лікування тих чи інших хвороб набагато дешевшими, аніж в аптеках настоянками з різних цілющих трав та плодів.

Ще раз нагадуємо, для тих з вас, шановні читачі, хто мешкає за межами Житомирщини і хоче теж регулярно читати популярну газету «Эхо», може скористатися електронною версією цього цікавого видання. Довідки на сайті exo.net.ua.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram