Щорічно в останню неділю червня в Україні святкують День молоді. Дата свята не фіксована й цього року його відзначатимуть 30 червня. Гуляння плануються і в Житомирі.

У програмі святкувань, яку управління в справах сім’ї, молоді і спорту розмістило на офіційні сторінці у фейсбук, є і йога, і барабанна музика, і танці з вогняним шоу на завершення.

До активного відпочинку та веселощів можуть долучитися усі бажаючі. Втім, як прописано у Законі «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» до молоді відносять громадян віком від 14 до 35 років. Врешті, цікавимось чи знають житомиряни, який офіційний вік молоді та чи планують відзначати День молоді.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Чи збираються житомиряни святкувати День молоді та чи знають, яким є офіційний вік молоді в Україні

«Офіційний вік молоді, не знаю. Думаю 18-17 років, десь так», — відповідає Соня.

«Якесь паті влаштують в Житомирі», — говорить Анжеліка.

«На карусельках кататися, згадати наші молодші роки», — додає Соня.

«До 55 років», — каже Сергій.

«45 років», — розмірковує Тетяна.

«По ВООЗ 55 років. Тож, потрібно переробити. День молоді не святкуємо, працюємо постійно», — ділиться Сергій.

«Дорослі з 18 до 30, я думаю, приблизно. А взагалі, дивлячись на окрему людину. Є люди, які у 18-20 років вже так собі, а є такі люди, які в 50 дуже навіть молодь. Відчувають себе і говорять: я ще молодий, тільки 80 років», — розповідає Павло.

«Я можу тільки припустити, напевно, 22-25 роки. У душі молоді всі, і батьки наші, хто як себе відчуває внутрішньо, такий він несе посил до всіх нас. В колі друзів можливо зустрінемось в кафе затишному посидіти за келихом вина. Такого гуляння, як раніше, вже немає. Раніше можна було з друзями піти до парку, клубу, більш активно проводити час, а зараз з дітками все більш тихіше проходить, але свято є свято», — зауважує Анна.

«Молодь? 16-18, можливо, 25 років, далі вже все», — певна Наталія.

«Мабуть, 18 років і до 25. Мені 21 рік, можливо, зберемося з друзями. Хотілося б десь поїхати з друзями за кордон відпочити», — зізнається Євгеній.

«Вік молоді України, вік молоді нашого світу завжди молодий і так буде продовжуватись. Люди можуть нескінченно бути молодими, вони просто не усвідомлюють свого потенціалу і не усвідомлюють, що нескінченно можуть творити добро, творити на благо суспільства. Кожного дня святкую День молоді, любові, всього, присутності і прийняття», — підсумував Ярослав.

Як повідомляв Житомир.info, 30 червня на Михайлівській у Житомирі відзначатимуть День молоді. План заходів тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram