Житомирські діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримуватимуть підтримку від австрійських родин. Житомир – перше місто в Україні, де буде впроваджено проєкт «Патеншафт» (дослівно перекладається, як хрещені батьки-опікуни). В Австрії вже чекають перші десять родин, які хочуть допомагати.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«Я цей проєкт називаю «проєктом хрещеного батька та мами» без релігійного сенсу, звичайно. Люди з Австрії фінансово, матеріально та, можливо, морально допомагають житомирським дітям та родинам, які потребують підтримки. Це можуть бути подарунки, поповнення рахунків та багато іншого. Австрійські родини будуть запрошувати житомирських дітей до себе», розповідає Катаріна Бауер, голова Товариства благодійності та освіти «Серце для України» (Австрія).

Пані Катаріна упродовж двох років співпрацює з Житомирським міським центром соціальних служб міської ради. Співпраця у сфері благодійництва була підтверджена сьогодні підписанням Меморандуму.

У пресслужбі мерії зазначають, що перелік дітей, яким необхідна підтримка, нададуть соціальні служби міської ради. Десять австрійських родин вже готові стати paten та взяти patenking (похресника).

Благодійниця каже: після підписання Меморандуму австрійців, охочих стати paten, буде набагато більше.

«В Австрії до мене підійшла одна молода жінка, яка хоче оплатити освіту дитини-сироти. Інші родини вже підготували подарунки…Вони переймаються долями дітей і налаштовані серйозно…», — розповідає благодійниця.

Подібні проєкти, каже вона, успішно зарекомендували себе в інших країнах, та в Україні впроваджуватимуться вперше.

Куди в Житомирі потрапляють діти, яких вилучили з неблагополучної сім’ї читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, 10 червня 2021 року у Бердичеві поліцейські вилучили трьох малюків з родин, де матері зловживають алкоголем, а діти не мають одягу та їжі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram