День народження — це зустріч у теплому колі друзів та найдорожчих людей. І ми щасливі з того, що у мережі майстерності Dnipro-M — велика родина. Це спільнота людей з усіх міст та селищ України, які своїми руками покращують навколишній світ — за допомогою інструментів втілюють у життя свої задуми на роботі, в побуті або творчості.

26-28 серпня День народження відзначатиме фірмовий салон Dnipro-M у Житомирі. Ми переконані, що одного дня для справжнього свята замало, тому будемо святкувати цілих три дні! Запрошуємо вас долучитися, адже ми підготували багато цікавого!

6120ab1a6ff8b original w859 h569 - ​Dnipro-M на свій День народження подарує інструменти

Що чекає на вас?

  • Під час святкування визначимо найсильніших, найвлучніших, найшвидших та найспритніших Dnipro-Mенів. Всі, хто відчувають упевненість та силу в руках, зможуть поборотися у конкурсі силачів. Найшвидші учасники покажуть себе у змаганнях із викручування гвинтів на час, а найспритніші — у забиванні цвяхів. Найвлучнішим Dnipro-Mеном стане той, хто за мінімальну кількість ударів зможе забити цвях у брус.

Відкриємо маленький секрет: кожен, хто любить інструмент так, як любимо його ми, вже справжній Dnipro-Mен!

  • Новим покупцям ми подаруємо персональну знижку у розмірі 200 грн на першу покупку (від 1000 грн). А всі гості свята, які придбають інструмент на суму від 1000 гривень, зможуть випробувати удачу в розіграші головних призів — кутової шліфмашини та ударного дриля Dnipro-M.
  • Для любителів помізкувати та блиснути ерудицією ми влаштуємо безпрограшну вікторину з цікавими питаннями. За кожну правильну відповідь учасники отримають приємні подарунки.
  • Маєте старий інструмент? Принесіть його нам та отримайте знижку 15% на купівлю нового! Приймаємо не тільки робоче обладнання, а й побутову техніку, незалежно від того, працює вона чи ні. Знижка 15% діятиме на неакційні товари.
  • Ми знаємо, як важливо для майстра відчувати інструмент, тому на всіх гостей чекатиме зручна локація, де можна буде спробувати в дії новинки та моделі, які вже здобули популярність.
  • Ми знаємо, як важливо для майстра відчувати інструмент, тому під час свята на всіх гостей чекатиме затишна тест-зона, де всі бажаючі зможуть не просто потримати будь-яку техніку в руках, а попрацювати нею, щоб поглянути на обладнання у дії. Зокрема, можна буде випробувати нові акумуляторні лінійки на 12 та 20 В, бензопили, перфоратори, зварювальне обладнання та багато іншого.
  • На всіх гостей чекає професійна консультація щодо інструментів та сервісу, а також корисні поради від наших продавців. А ще багато смаколиків та ароматної кави!

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами 26-28 серпня за адресою вул. Київська, 106

Детальну інформацію можна отримати за номером +38 (067 414 5330) або на сайті dnipro-m.ua

Давайте святкувати День народження разом!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram