5673e13e7cef8e4265c2d49db45244f2 preview w440 h290 - ​Дорожники ремонтуватимуть ділянку північної об’їзної Житомира, увесь транспорт пустять через місто

Вдень 17 серпня дорожники проводитимуть ремонт аварійних ділянок об’їзної Житомира. Задля ліквідації деформацій покриття на ділянці від Оліївки до Садок закриють рух, а транспорт пустять через місто.

Про це 13 серпня повідомила пресслужба Служби автомобільних доріг в Житомирській області.

«Увага! Закриття руху у зв’язку з аварійними роботами: об’їзд через обласний центр. Рух транспортних засобів автомобільною дорогою М-06 Київ – Чоп (Північний обхід міста Житомир) 17 серпня з 8:00 до 18:00 години буде закрито. На час проведення аварійних робіт об’їзд буде здійснюватись по затвердженій схемі ОДР. А саме: через транспортну розв’язку в селі Оліївка (км 138+945 а/д М-06) – по вул. Покровська – Проспект Незалежності – Проспект Миру – Новоград-Волинське шосе – Західний під’їзд до міста Житомир – транспортна розв’язка в селі Іванівка (км 152+479 а/д М-06)», — повідомили в САД та уточнили, що вимушені заходи будуть запроваджені у зв’язку з проведенням аварійних робіт з ліквідації деформацій покриття на а/д М-06 Київ – Чоп та з метою забезпечення належних умов безпеки дорожнього руху.

61161e5bbbc92 original w859 h569 - ​Дорожники ремонтуватимуть ділянку північної об’їзної Житомира, увесь транспорт пустять через місто

Нагадаємо, у жовтні минулого 2020 року Укравтодор заявив про ініціювання розірвання контракту з китайською компанією Sinohydro Corporation Limited, яка будувала північну об’їзну Житомира. Втім китайська компанія, яка зірвала терміни будівництва, оскаржила ініційоване Укравтодором розірвання договору.

На якому етапі призупинили роботи на північній об’їзній Житомира та який вигляд має недобудована транспортна розв’язка, дивіться у відео від 19 жовтня 2020.

У квітні 2021 САД у Житомирській області прокоментувала одному з центральних каналів ситуацію з Північним обходом Житомира: на період оскарження розірвання договору ділянку дороги законсервують.

«Після розірвання контракту ця дорога повернулась на наш баланс, вона дійсно була в жалюгідному стані, місцями взагалі був відсутній конструктив дорожнього одягу, який довелося влаштовувати і перевлаштовувати для того, щоб забезпечити безаварійний проїзд. Китайці хочуть повернути дію контракту. Тобто поки триває оскарження в судах, ми не можемо замовити нові роботи, не зможемо навіть оголосити новий тендер», — розповіла журналістам «ДжеДаі» про ситуацію з Північним обходом Житомира прессекретар Служби автомобільних доріг у Житомирській області Світлана Чернях-Кондрацька.

Як повідомляв Житомир.info, 28 листопада 2017 року Держагентство автодоріг підписало контракт з китайською компанією Sinohydro Corporation Limited (КНР) – Mr. Xu Fei щодо реконструкції житомирської об’їзної по трасі М-06 Київ – Чоп. Контракт уклали в рамках проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва (Пан’європейські коридори)». У червні 2018 року компанія почала реконструювати північну об’їзну.

Через два роки, 14 травня 2020 тодішній голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков відвідав ділянку автомобільної дороги М-06 поблизу Житомира. Під час робочого візиту він висловив своє незадоволення темпами реконструкції північної об’їзної Житомира та зазначив, що контракт передбачає накладення штрафних санкцій на китайську компанію у випадку несвоєчасного виконання робіт.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram