4ca8976d6d26c0dd8655ec699ca0c9de preview w440 h290 - ​Ексзаступник мера Житомира продовжуватиме медреформу в статусі радника міністра Зоряни Скалецької

Матвій Хренов, який з листопада 2015 по березень 2018 працював заступником мера Житомира, а згодом став радником Уляни Супрун, потрапив до команди реформаторів, склад якої 13 жовтня опублікували на сторінці Міністерства охорони здоров’я України у фейсбук.

«До команди реформаторів Міністерства охорони здоров’я України долучились українські та зарубіжні фахівці», — йдеться у повідомленні.

Задля продовження реформ та налагодження співпраці з міжнародними партнерами, міністр Зоряна Скалецька запросила:

  • Олексія Яременко в статусі радника міністра. Заступника керівника проекту USAID за напрямком підтримки реформи охорони здоров’я.
  • Віктора Ляшко в статусі радника міністра. Експерта з 20 річним досвідом за напрямком розбудови системи громадського здоров’я.
  • Матвія Хренова в статусі радника міністра. Консультанта НСЗУ з питань стратегічного розвитку мережі надавачів медичних послуг.
  • Серго Кітіашвіллі в статусі радника міністра. Фахівця з питань європейської інтеграції.
9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Ексзаступник мера Житомира продовжуватиме медреформу в статусі радника міністра Зоряни Скалецької

У міністерстві повідомляють, що дана команда радників зосередить свою увагу на продовженні реформ, програмі державних гарантій, системі громадського здоров’я, фармполітиці, запровадженні лікарського самоврядування.

«Міністерство охорони здоров’я неухильно продовжує курс перетворень у системі охорони здоров’я. Ми втілюємо розпочаті реформи, та плануємо зробити серйозну роботу над помилками впроваджених змін», – повідомила міністр Зоряна Скалецька.

Перед радниками поставлене завдання напрацювати проєкти рішень та законопроєктів задля ефективного продовження реформи охорони здоров’я.

Своє призначення радником міністра Зоряни Скалецької на сторінці у соцмережі прокоментував і сам Матвій Хренов і розповів, чому він погодився на цю посаду.

«Мене було призначено радником міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької. Чому я це зробив? Відповідь проста — я хочу продовжити реформу системи охорони здоров’я. Багато з вас знає, що вже більше року я був радником Уляни Супрун і активно займаюсь реформою фінансування медичних закладів. Я мав честь бути частиною команди, яка взяла на себе політичну відповідальність почати наймасштабнішу медичну реформу за всі роки незалежності. Уляна Супрун, Павло Ковтонюк, Олександр Лінчевський — дякую! За цей час було зроблено дуже багато на всіх фронтах. Зміни розпочались в сфері закупівель ліків, медичної освіти, громадського здоров’я, нарешті тема вакцинації стала порядком денним українців. Але особисто для мене найголовнішою реформою було створення ефективної медичної системи. Саме цього я прагнув і присвятив більшу частину свого життя ще далеко до МОЗу, про це я мріяв, коли працював лікарем. І зміни потрібно продовжувати, на черзі амбулаторно-стаціонарна та спеціалізована медичні допомоги. Нова модель фінансування повинна працювати у всіх медичних закладах країни вже з 1 квітня. І саме цим я буду займатися в команді міністерки Зоряни Скалецької», — повідомив Матвій Хренов.

Як повідомляв Житомир.info, в липні 2018 року колишній заступник мера Житомира Матвій Хренов став радником в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram