24-26 серпня в Одесі відбудеться третій Фестиваль Ідей, що стане найбільшою інтелектуальною подією для лідерів в Україні.

Цього року організатори Фестивалю очікують понад три тисячі учасників. До участі запрошено понад 100 спікерів з України, Канади, Австрії, Польщі та інших країн. Вони поділяться ідеями, що сьогодні є в авангарді бізнесу, науки, медіа, освіти, медицини, державного врядування, культури та креативних індустрій.

Фестиваль Ідей — це місце зустрічі тисяч лідерів, що створюють нову Україну. Вже втретє в Одесі зустрічаються лідери з різних сфер: бізнесу, медіа, місцевої влади, науки, мистецьких об’єднань та інших спільнот з усієї країни, для того щоб обговорити найпрогресивніші ідеї та кращі з них впровадити в практичній площині.


Організатори події Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa запрошують житомирян долучатися до Фестивалю Ідей! 24-26 серпня — приходьте поділитися своїми ідеями та поглядами, надихайтеся, знаходьте однодумців і партнерів. Адже наші ідеї — це наше майбутнє!

5d3972a0e634c original w859 h569 - ​Фестиваль Ідей в Одесі запрошує житомирян

Детальніше про Фестиваль ідей та реєстрація:

Сайт>>
Фейсбук-сторінка>>

***

З питань партнерства та акредитації ЗМІ звертайтеся до Павла Білодіда, [email protected]

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Фестиваль Ідей в Одесі запрошує житомирян


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram