f490e02534d1ebfd208618114be319e5 preview w440 h290 - ​Фіксований WiFi від FreeWay - високошвидкісний інтернет в Житомирі та передмісті без турбот

Безперебійний та якісний інтернет уже давно не є чимось особливим, а навпаки — щоденна необхідність повсякдення.

Втомилися від перебоїв, відсутності сигналу, технічних неполадок, а на звернення до оператора лише: «З’ясовуємо причину» та «Вибачте за незручності»? Іноді взагалі раптово і без попередження оператор припинив надання послуг і залишив вас на одинці з проблемою, яку необхідно вирішувати якнайшвидше, адже у вас завал на роботі і «дедлайни», ділові онлайн-наради, засідання, зустрічі, або ж у дитини дистанційне навчання, і ще купа підстав, бо ж нині бути завжди на зв’язку це вкрай важливо?

Уявляєте?!! Вихід є і він зовсім поруч: зручний, доступний і якісний! Це — високошвидкісний безпровідний доступ до мережі інтернет від FreeWay.

6183af4b84093 original w859 h569 - ​Фіксований WiFi від FreeWay - високошвидкісний інтернет в Житомирі та передмісті без турбот

Послуга так званого «фіксованого WiFi» доступна на усій території міста Житомир та передмістя, а також в інших населених пунктах Житомирської області.

Замовляючи послугу фіксованого WiFi, ти отримуєш:

  • стабільний сигнал від базової станції;
  • високошвидкісний інтернет та телебачення в HD-якості;
  • необмежений трафік інтернету;
  • вигідні пакети послуг;
  • сервісне обслуговування, технічну підтримку, оперативний зворотній зв’язок;
  • особистий кабінет абонента, зручні способи оплати.

Мешкаєш в багатоквартирному будинку, маєш приватний будинок чи інтернет потрібен для офісного приміщення – немає значення, адже стати новим користувачем FreeWay настільки просто і легко, що жодної хвилини не варто вагатися – телефонуй цієї ж миті і дізнавайся подробиці.

До речі, перепідключитись на FreeWay з інтернет-провайдера, який восени раптово припинив обслуговувати своїх користувачів у Житомирському регіоні, наразі можна за акційною ціною – лише 500 гривень за перепідключення і ова! – швидкий безпровідний інтернет вже у вашому домі та офісі!

Більш детальна інформація ось тут: https://www.freeway.net.ua/

або ж за телефонами: +38 (098) 110-55-77, +38 (073) 110-55-77.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram