60b21fba0a18c3c8f4607d786b6b1a0a preview w440 h290 - ​Футбольний матч «Колос» Радогоща – «Ветеран» Коростишів: долю чемпіонства вирішить лише чесна гра

Вже цієї неділі, 10 жовтня, відбудеться фінал чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. У вирішальному матчі зустрічають команди Радогощі та Коростишева.

Для обох команд ця гра знакова, адже впродовж сезону футбольні клуби достойно провели низку поєдинків, і в турнірній таблиці ІІ етапу змагань кожен має по 24 очки.

У цьому сезоні ФК «Колос» Радогощі демонструє якісно вищий рівень гри.У складі команди відомі футболісти, які виступали на полях Європи та світу – Роман Пахолюк, Сергій Козюберда, Олександр Данилов та граючий тренер Андрій Воробей. Саме з приходом легендарного нападника «Шахтаря» пов’язують позитивну динаміку та вихід команди у фінал.

«Сила команди у її згуртованості, ми поважаємо один одного, страху перед грою немає, — зізнається Андрій Воробей і додає, — ми провели велику роботу, серйозно готуємося до матчу, віримо в свої сили та віримо в перемогу».

Професійна гра команд регіону привертає увагу зіркових гостей – експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко неодноразово підтримував колег-футболістів та вболівав на трибунах стадіонів Житомирщини.

Та, щоб досягти результату потрібні значні зусилля, і йдеться не лише про гравців футбольних команд, а й про тих, хто працює задля розвитку футболу в області. З кожним роком рівень чемпіонату росте, Житомирська обласна асоціація футболу не лише сприяє розвитку й популяризації спорту, а й підтримує чесне суперництво.

Представники ЖОДА та місцевих територіальних громад усвідомлюють, що майбутнє спорту не можливе без сучасних футбольних майданчиків. Саме тому сьогодні в області триває робота над створенням спортивної інфраструктури. Завдяки сприянню Володимира Арешонкова, Анатолія Мелашенка та Петра Мельника можливість тренуватися на новому футбольному полі скоро матимуть й гравці ФК «Колос» — у Лугинах здійснять реконструкцію старого стадіону.

« ФК «Колос» — займає особливе місце в моєму житті, це перш за все люди, які віддані своєму спортивному захопленню та щиро вірять у благородну місію футболу» — ділиться керівник ФК «Колос» Валерій Назарчук. «Бажаю кожному гравцю успіху, сил, чесної гри та, звичайно, вірю в нашу перемогу».

Зіграні матчі у сезоні 2021 є яскравим підтвердженням того, що у Житомирських футбольних команд є потенціал та перспективи.

І все, що потрібно для визначення переможця чемпіонату Житомирської області серед ветеранських команд – це якісна гра досвідчених футболістів та чесне судійство арбітра у фінальному поєдинку.

615ea1eaa5109 original w859 h569 - ​Футбольний матч «Колос» Радогоща – «Ветеран» Коростишів: долю чемпіонства вирішить лише чесна гра

Пресслужба футбольного клубу «Колос»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram