Відновлення економіки — ключ до успіху українців. На цьому наголосив кандидат у президенти, лідер Радикальної партії Олег Ляшко 18 лютого під час візиту до міста Коростишів Житомирської області.

Там політик поспілкувався з місцевими мешканцями та відповідав на ряд їхніх запитань. На зустрічі обговорили майбутні перспективи для України, зміцнення економіки та нові реформи стосовно ринку землі, медицини, судочинства та освіти, які пропонує РПЛ.

Лідер Радикальної партії зауважив, що одне з його головних завдань — повернути українських заробітчан на Батьківщину.

«Відновлення економіки – це ключ до нашого успіху, ключ до миру, до повернення територій, це нові робочі місця та підвищення зарплат. Моє головне завдання — повернути ваших дітей, повернути в дім надію в те, що вони можуть в Україні заробити. Ось що потрібно нашій країні, щоб вона була сильна, щоб наші люди піднімали нашу економіку, а не так, що наші заробітчани працюють і піднімають економіку Польщі. Тому я сьогодні борюсь за збільшення зарплат, за нинішню молодь, щоб у них була достойна пенсія у майбутньому», — говорить лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Перші свої зміни до Конституції, які запропоную як президент — скорочення чисельності депутатів парламенту до 250 чоловік та скасування депутатської недоторканності», — додає політик.

Під час зустрічі мешканці також підняли питанням стосовно соціальної допомоги.

«Дуже важливе питання підняв пан Анатолій. Опікуни по догляду за людьми з інвалідністю сьогодні отримують копійчану допомогу від держави, і це не йде у трудовий стаж. Людина все життя доглядає за людиною з інвалідністю, як пан Анатолій, і отримує 200 гривень державної допомоги. Чому рідний чи близький, який доглядає за інвалідом, не повинен отримувати трудовий стаж і пенсію? Тому я перегляну бюджет, встановлю державну допомогу по догляду за людиною з інвалідністю у розмірі мінімальної зарплати, і щоб це йшло у трудовий стаж», — зазначає Олег Ляшко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram