9be4dbdec87006475380b9e578b78263 preview w440 h290 - ​Китайська компанія хоче інвестувати в будівництво деревообробного заводу в Бердичівському районі

У Житомирській ОДА обговорили з представниками китайської компанії реалізацію нового інвестиційного проєкту – будівництва деревообробного заводу в Бердичівському районі.

Про це 19 жовтня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

«Сьогодні, 19 жовтня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський зустрівся з генеральним директором компанії LLC Kornbest Цзяцзюньом Лі і генеральним директором компанії Kangda Board Co. LTD Чі Шинг Чаном та обговорив реалізацію інвестиційного проєкту з будівництва деревообробного заводу у Бердичівському районі. Також у зустрічі взяли участь представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та Агенції регіонального розвитку Житомирської області», — йдеться у повідомленні.

За інформацією ОДА, інвестори планують налагодити виробництво фанери та дерев’яної підлоги.

«Житомирщина сьогодні є однією з найкращих областей України за рівнем комфорту для ведення бізнесу. Ми раді нашим новим інвесторам та усіляко сприятимемо у реалізації їх проєкту на Житомирщині», — зазначив Віктор Градівський.

Також інвестори з Китаю в рамках робочого візиту зустрілися з керівництвом Бердичівського району, ознайомилися з профільними підприємствами прилеглих громад та роботою ДП «Бердичівський лісгосп».

Крім того, інвестори планують провести робочі зустрічі із представниками інших державних лісгоспів області, логістичних компаній, а також профільних навчальних закладів регіону.

З довідки ОДА: Kangda Board (Vietnam) Co., Ltd — велике об’єднане китайське підприємство з потужностями виробництва у В’єтнамі, що є лідером імпорту та експорту деревини, а також виробництва та продажу фанери та дерев’яної підлоги. Компанія більше двадцяти років працює у галузі виробництва фанери та інженерних підлог із використанням сучасних технологій, має великий досвід виробництва та забезпечує виготовлення та поставку високоякісної продукції на світові ринки, зокрема на американський ринок. На фабриці працює понад 500 співробітників, що використовують найсучасніше обладнання з Італії, Німеччини та Японії.

Про найбільших платників податків та наймасштабніші інвестиційні проєкти Житомирської області читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, завод IZOVAT на околиці Житомира планує розширити виробництво і збирається інвестувати 30 млн євро в нову лінію, а також створити 200 нових робочих місць. Про це йшлося за тристоронній зустрічі керівництва міста, підприємства та ДУ UkraineInvest, яка відбулась 24 вересня 2021.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram