085c80d4945c3b853d01802144b2427b preview w440 h290 - ​Компанія Арт Майстер відсвяткувала 15-річчя

1 вересня компанія АРТ МАЙСТЕР, одна з найпотужніших рекламно-виробничих компаній Житомирського регіону, відсвяткувала своє 15-річчя.

Все починалося в 2006 році з орендованої кімнатки в одній з квартир на перехресті вулиць Київської та Шелушкова. Хто б міг подумати, що через роки ця задумка, завдяки відданості та щирій любові до своєї роботи, переросте у масштабну виробничу компанію.

Професіоналізм, набутий за роки роботи, новітнє технічне обладнання, а головне, дружній і молодий колектив — ось запорука щоденного розвитку.

— Ми не відступаємо від своєї філософії, ми завжди несемо повну відповідальність за свою роботу, за обіцяні терміни і якість. Тому нас обирають, як надійного партнера, який ніколи не підведе, — зазначив Білянець Анатолій, засновник та директор рекламного агентства АРТ МАЙСТЕР. — Наші виробничі потужності дозволяють в найкоротший час задовільнити потребу клієнта. Адже у нашому розпорядженні відділ дизайну, де працюють професійні дизайнери з багатолітнім стажем, готові виконати дизайн будь-якої складності; прекрасні менеджери, які проконсультують в будь-яких рекламних питаннях; відділ цифрового швидкісного друку, оснащений друкарськими машинами Konika Minolta, що за лічені хвилини надрукують візитки, буклети, флаєри, листівки, плакати тощо; відділ широкоформатного друку, де друкуються банери, фасадні наклейки, плакати великих розмірів; відділ зовнішньої реклами, де професійні майстри виготовляють світлові рекламні вивіски, бокси, об‘ємні літери. Це все робить нас гнучкими у формуванні ціни, адже ми не залежимо від підрядників, а лише від своїх можливостей.

Компанія АРТ МАЙСТЕР не зупиняється на досягнутому і вже в цьому місяці планує поповнити свої виробничі цеха новими друкарськими машинами. А нам лишається лише привітати компанію з 15-річчям, побажати успіхів і розвитку. Молодці! Так тримати!

10004, Україна, м. Житомир

вул. Покровська, 73

0412 44 71 20

097 943 83 22

[email protected]

artmaster.ua


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram