Облаштовані альтанки, нові місця для відпочинку та охайна територія — такий вигляд сьогодні має «Коростишівський каньйон».

За словами народного депутата Арсенія Пушкаренка, саме завдяки команді президента туристичні місця України сьогодні виглядають належним чином та стають все більш привабливими для туристів.

«Весь цей результат оновлення кар’єру – це результат роботи нашої команди. За три місяці спільними зусиллями нашої команди з місцевою владою, лісівниками, меценатами, нам вдалося оновити каньйон, привести його інфраструктуру до ладу. Сьогодні не соромно тут знаходитися, не соромно, що тисячі туристів, які сюди приїжджають, сьогодні щодня бачать не лише природну красу, а й і інфраструктурну. Це було важливо, бо це наше обличчя та наша візитка. Цей оновлений каньйон – це та Україна, на яку ми всі заслуговуємо», — говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Кожна громада має право на якісну інфраструктуру, переконана народна депутатка Тетяна Грищенко. Вона запевняє, для команди «Слуга Народу» це питання сьогодні в пріоритеті, перетворення Коростишівського каньйону у рекреаційну зону тому приклад.

«Ми українці, держава незалежна, вільна. Ми самі маємо будувати своє життя, свою Україну, любити свою неньку, свою мову, свої пісні та цінувати свої традиції. Тому що хто, як не ми», — каже народний депутат України, фракція «Слуга Народу Тетяна Грищенко.

Голова підкомітету Верховної Ради України з питань соціального захисту прав ветеранів Анатолій Остапенко підкреслив, що «Коростишівський каньйон» – це чудове місце відпочинку для ветеранів.

«Дуже високо оцінюю зроблену роботу, адже сюди можуть приїжджати ветерани на відпочинок разом з родиною, також сюди можуть завітати туристи з-за кордону, і взагалі українці, які мандрують Україною та підтримують розвиток нашої держави, який зараз відбувається на належному рівні завдяки президенту пану Зеленському, народному депутату Арсенію Пушкаренку та нам, як представникам партії «Слуга Народу», які прийшли до влади і наводять у цій країні лад», — розповів народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Анатолій Остапенко.

Завдяки ініціативі народного депутата Арсенія Пушкаренка відпочивати на каньйоні стало приємніше, але чистоту потрібно підтримувати, і це вже завдання місцевих, зазначив секретар Коростишівської міської ради Євгеній Защипас.

«Шановна громада, я вважаю, що ми разом маємо дбати про природу нашого міста, розвивати його та підтримувати його у порядку», — зазначив секретар Коростишівської міської ради Євгеній Защипас.

Арсеній Пушкаренко наостанок зазначив, що команда президента й надалі буде створювати належну інфраструктуру у кожній громаді.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram