0ac243b00a3f8a5f40f8b18b0e35a49c preview w440 h290 - ​Короткострокова оренда квартир у Житомирі: скільки це коштує і чому це дуже зручно

Традиційно разом із зростанням ділової активності восени збільшується попит на короткострокове житло в Житомирі. Які ціни і умови пропонують житомирські рантьє своїм гостям і як почати заробляти на порожній квартирі, читайте в нашому матеріалі.

Які ціни на добову оренду в Житомирі

За даними сайту Apartila, зняти квартиру подобово в Житомирі можна від 150 до 300 гривень на добу. Будьте готові до того, що господар попросить у вас заставу: вартість одного дня оренди або паспорт громадянина України. Якщо ви шукайте житло на час відрядження, то вибирайте тих, хто готовий надати документи для бухгалтерії. Таким чином ви компенсуєте собі повністю всі витрати на оренду.

Важливе правило: не робіть ніякі передоплати на карту, якщо господар на цьому наполягає. Передоплату можна давати тільки особисто і тільки зустрівшись з господарем безпосередньо в самій квартирі. Безпечно забронювати квартиру подобово і внести оплату можна тільки через перевірений майданчик, на якому ви її знайшли. Гроші за проживання будуть перераховані виключно в разі вашого заселення.

Вигоди для власників квартир

Якщо у вас пустує квартира або ви тільки думаєте, як на ній можна заробити, цей матеріал як раз для вас. Разом з іншими послугами, в Житомирі існує щоденний стійкий попит на короткострокову оренду квартир. Навіть якщо ви не хочете займатися цим постійно, здача квартири в оренду на Новий рік дозволить вам компенсувати витрати на опалення на всю зиму.

Чому короткострокова оренда — це вигідно:

  • Дозволяє окупати хоча б податки і комунальні витрати на утримання існуючої квартири.
  • Взагалі не зобов’язує вас в довгостроковій перспективі здавати її комусь, хоча це в більшості випадків зручно і вигідно.
  • Гарантована окупність вкладень (покупка і ремонт) до 10 років. При цьому вона гарантована практично на 100%, на відміну від спекуляцій на ринку цінних паперів або цифрових активів.
  • Популяризація концепції спільного споживання, коли ви можете здавати власне житло на термін своєї відсутності з різних причин (робочі відрядження або відпочинок).

Як ви могли переконатися, такий формат заробітку на короткостроковій здачі квартир в оренду не обов’язково повинен мати постійний характер. Ви можете здати свою двокімнатну квартиру в Житомирі на тиждень комусь, хто в цей час її потребує. Він вам оплатить проживання за сім днів і догляне за вашим собакою, а ви в цей час поїдьте у відпустку.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram