6ae8aacfc0313bf8493c02db8b1943cc preview w440 h290 - ​Людмила Зубко пропонує залучати ветеранів АТО до навчання дітей основам безпеки

Кандидатка на посаду міського голови Житомира від партії «Європейська солідарність» Людмила Зубко виступила з ініціативою відкрити школи безпеки, в яких дітей навчатимуть правилам виживання та надання першої медичної та домедичної допомоги. Така ідея стала результатом зустрічі Зубко з військовими, ветеранами АТО/ООС, родинами загиблих і сім’ями переселенців.

«У своїй програмі «Маніфест успішного міста для людей» одним з основних пріоритетів я ставлю саме безпеку для людей. Вважаю, що навчання правил безпеки для діток має бути включено у програму позашкільної освіти. Як це зробити? Створити на рівні міста відповідне комунальне підприємство. Таке ж, наприклад, як школи танців. А це будуть школи безпеки!», – прокоментувала Людмила Зубко на своїй офіційній Facebook-сторінці.

Вона зазначила, що Житомирська область є однією з найбільш мілітаризованих в Україні. На Житомирщині найбільша кількість мобілізованих і багато ветеранів. Саме вони можуть стати викладачами, які навчать дітей і підлітків правилам безпеки у найрізноманітніших ситуаціях.

Як приклад, на який можна орієнтуватися, Зубко навела медичний батальйон «Госпітальєри», керівниця якого Яна Зінкевич також була на зустрічі.

«Реформа децентралізації дала можливість приймати рішення на місцях дуже швидко. Тож якщо є важлива для людей ініціатива – а вона є, – необхідно одразу реагувати на рівні міської влади. Закладати кошти в бюджет і не чекати, а діяти», – підкреслила вона.

Пресслужба Людмили Зубко


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram