28 липня 2019 року святкуємо разом другу річницю гіпермаркету меблів ROLF у Житомирі.

Гіпермаркет меблів ROLF – унікальний проект, що не має аналогів в Україні, був відкритий 29 липня 2017 року. ROLF — сучасний погляд на звичний формат походу за покупками і пропонує своїм відвідувачам максимально широкий вибір меблів і товарів для дому, більше 100 фабрик, зібраних під одним дахом, серед яких такі лідери ринку як: Zlatamebel, LVS, Barva, Мебус, Elnova, Lis master, ADK, BRW, AMF, Embawood, Гербор, Buczynski та багато, багато інших. Таким чином, клієнт с задоволенням зможе знайти меблі для кожної кімнати свого дому!

5d2706b5dad25 original w859 h569 - ​Меблі купуй – отримуй три подорожі на двох до Європи та багато цінних подарунків

За два роки діяльності ROLF з кожним днем все більше і більше житомирян та жителів області надають перевагу ROLF при виборі місця купівлі меблів та товарів для дому! Протягом всього часу відбувалась та продовжує відбуватись постійна робота над поліпшенням сервісу, асортименту та умов у гіпермаркеті. Саме тому, цілком справедливо, ROLF став улюбленим місцем в Житомирі для покупок меблів і товарів для дому, адже раніше в Житомирі не існувало такого спеціалізованого меблевого центру в подібних великих масштабах, до того ж, з неймовірними конкурсами для своїх клієнтів, аналогів яким не існує у місті!

28.07.2019 НА ЧЕСТЬ СВОГО ДРУГОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ROLF проводить неймовірний конкурс! ДАРУЄМО КЛІЄНТАМ ТРИ ПОДОРОЖІ НА ДВОХ ДО ЄВРОПИ: ІСПАНІЯ, ІТАЛІЯ та ФРАНЦІЯ, а також багато великих подарунків! Умовою участіє покупка меблів від 5000 грн. Чудова нагода вдосконалити інтер’єр та стати переможцем акції!

Святкування буде тривати протягом дня, в програмі: конкурси, призи, подарунки, сувеніри, фотосесія для гостей свята, розважальна програма для дітей, море позитиву та гарного настрою! Розіграш призів та подорожей розпочнеться о 17.00.

Запрошуємо всіх відсвяткувати з ROLF День Народження! Чекаємо Вас за адресою: Житомир, вул. Вітрука, 9 Б (колишній ОЛДІ), працюємо щодня з 10.00 – 20.00 з повагою до клієнтів.

rOlf - ​Меблі купуй – отримуй три подорожі на двох до Європи та багато цінних подарунків


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram