1334481cb2aa41cd946a277ac4f4915d preview w440 h290 - ​Мер Житомира розповів, чому досі не завершена реконструкція набережної та як прикрасять сквер на Театральній

У Житомирі реконструкція набережної ще не завершена, тролейбусна лінія на Мальованку, яка мала бути зроблена до кінця 2021 року, відтерміновується ще на два місяці, а в сквер на Театральній може бути «котячим».

Про це 21 жовтня в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info розповів міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми домовилися з депутатським корпусом, що на початку реконструкції об’єкта буде виїзна комісія разом з УКБ та підрядником, десь по середині буде така виїзна нарада і на здачі об’єкта. Декілька тижнів тому ми збирались на таку нараду, підрядник вже готовий здати об’єкт, але у нас є ще невеликі претензії до якості, тому, ми не готові ще прийняти в такому стані. Найближчим часом все усунуть і об’єкт буде зданий», – зазначив Сергій Сухомлин.

Тролейбусна лінія на Мальованку мала бути здана до кінця року, але ці графіки зсувають ще на два місяці.

«Роботи йдуть згідно з графіком, були зупинки, бо ми перевіряли скарги від людей по самому проєкту, була перевірка ДАБІ і були невеликі порушення, тому це затягнуло процес приблизно на три тижні», — каже міський голова.

А от в сквері на Театральній може стати котячим. Розглядають ідею розмістити на деревах фігури бронзових котів.

«Там будуть висаджуватись нові гарні дерева та інші насадження, сквер буде з підсвіткою, гарний та привабливий. Я поки не казатиму що там буде. Є різні ідеї: ми припрацьовуємо зараз на рівні ескізів зробити там кошачий сквер, де будуть маленькі бронзові котики на деревах, є декілька ідей», – зауважив Сергій Сухомлин.

Повністю програму «Діалоги» з мером Житомира Сергієм Сухомлином про «червону» зону, опалювальний сезон та нереалізовані проєкти дивіться тут

Нагадаємо, реконструкцію набережної у Житомирі планували завершити до кінця вересня.

Як повідомляв Житомир.info, на початку вересня на Театральній у Житомирі почали реконструювати сквер і зрізали майже всі дерева.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram