b6e75f8784a18ab76fc1a51b617dc440 preview w440 h290 - ​Мешканцю Житомира випало 50 000 від Епіцентру

У мережі ТЦ «Епіцентр» триває акція до Дня народження компанії «Даруємо 50 мільйонів». Сотні тисяч покупців уже взяли участь і випробували свою фортуну на мільйон. Трьом українцям удача усміхнулась по повній – вони стали мільйонерами. Понад 100 покупців отримали по 50 тисяч балів на картку «Вигода» (1 бал =1 грн). У компанії кажуть – усе лише починається, і чекають нових мільйонерів.

Мріяла про мультиварку, а отримала – цілий мільйон.

Молода сім’я Наталі з Борислава, що на Львівщині, дуже любить маленькі подорожі автомобілем. А оскільки зараз збирають дітей до школи, то на вихідних приїхали у львівський Епіцентр.

— В Епіцентр приїжджаємо при кожній нагоді. Бо він великий і там завжди все є. Навіть не пригадую, що саме ми купували, — каже Наталя, — точно брали деякі речі для школи, але загалом — просто придивлялися собі різні речі додому.

Придбавши товару на 1,5 тис. грн та взявши участь в акції до Дня народження Епіцентру, не особливо дивились, який виграш випав. Наталія каже, що спонукала взяти участь та виграла по суті донька. Якби не вона, то нічого не відбулося. Донька зареєструвала два чеки. За першим виграла 100 грн, а другий приніс цілий мільйон. Коли донька про це сказала, мати не сприйняла це всерйоз. Лише коли зателефонував представник Епіцентру, стало зрозуміло, що виграш реальний.

— У мене давно була мрія — купити кавоварку. Вже давно не можу назбирати собі на неї, бо завжди гроші потрібно витратити на щось інше. Хтось хоче айфони, ще щось, а я дуже хотіла кавоварку.

«Тепер не лише кавоварку зможе купити пані Наталія, — розповідає Ірина Шинкаренко, директор з реклами та маркетингу «Епіцентр». — А ще багато необхідного товару на один мільйон виграних балів. Адже в Епіцентрі – бали чесні й рівноцінні: 1 бал=1 гривня. На картки нових мільйонерів буде зараховано по 1 мільйону балів.

А географія тих, хто отримав 50 тисяч балами – вся Україна. Юрій із Запоріжжя, Віктор із Хмельницького, Юлія з Харкова, Павло із Дніпра – та ще добра сотня щасливих переможців, які вже найближчими днями зможуть купувати товари за виграні бали.

Пан Олександр з Житомира про акцію дізнався з розсилки у Viber. Саме необхідно було здійснити покупки в Епіцентрі. Коли крутнув і виграв крупну суму балів, не повірилося.

— Нещодавно придбали квартиру. А тут ще й така удача!!! 50 тисяч балів!!! А це рівноцінно 50 тис. грн, які зможу витратити на покупку товарів для ремонту. Емоцій дуже багато, всі вони дуже позитивні – радість, щастя та бажання вже витрачати чесно виграні бали, — ділиться емоціями житомирянин.

Нагадаємо, що 7 серпня в Епіцентрі стартувала безпрограшна акція до Дня народження компанії «Даруємо 50 мільйонів». Кожен, хто перейде за посиланням на сторінку акції https://epicentrk.ua/ua/actions/epitsentru-18.htmlгарантовано отримає певну суму балів до мільйона. Шанс на мільйон отримає кожен, хто зробить покупку будь-яких товарів в Епіцентрі з карткою «Вигода» на суму від 1500 грн.

Пресслужба мережі ТЦ «Епіцентр»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram