9be5975812346db306f89b29d1c7d571 preview w440 h290 - ​Мінцифра запустила серіал про те, як не стати жертвою кібершахраїв

Міністерство цифрової трансформації України 12 серпня 2021 року презентувало новий освітній серіал «Обережно! Кібершахраї», який допоможе громадянам захиститися від кібершахраїв.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

«Це 4 серії тривалістю 8-10 хвилин, де можна отримати практичні поради, що робити:

  • Серія 1. Коли ваша сім-картка більше не ваша
  • Серія 2. Коли вкрали телефон
  • Серія 3. Коли пишуть шахраї
  • Серія 4. Коли телефонують шахраї

Після кожного епізоду на глядачів очікує тестування для закріплення матеріалу. А після успішного складання фінального тестування кожен отримає електронний сертифікат», – йдеться у повідомленні.

Безоплатно подивитися серіал можна на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

«В освітньому серіалі експерти моделюють ситуації, в яких відбувається втрата службової та приватної інформації. І розповідають, що потрібно робити в кожній з них. Глядач дізнається, що робити в разі крадіжки фінансового номера, втрати мобільного пристрою чи цілеспрямованого викрадення інформації», – розповіла під час презентації заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Як повідомляв Житомир.info, 12 серпня у Житомирській області кіберполіцейські викрили подружжя у шахрайстві із продажем цуценят.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram