9cb18f9aab99471dc977e97b7d4e8fbc preview w440 h290 - ​Міністр охорони здоров’я заявив, що в Україні відновлюють планові операції, які були скасовані на період карантину

В Україні відновлюють планові операції та госпіталізацію. Відповідні зміни будуть внесені до постанови про карантин для того, щоб знизити рівень ризику загрози життю пацієнтів, які потребують планових операцій.

Про це 4 травня повідомили на Урядовому порталі з посиланням на міністра охорони здоров’я.

«Як ви знаєте, на час карантину в нашій країні були скасовані планові операції, в тому числі, госпіталізація пацієнтів. Зараз у нас уже є необхідність проведення планових операцій. Це будуть операції за життєвими показниками, які знизять ризик загрози життю пацієнтів», — наголосив Максим Степанов.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Міністр охорони здоров’я заявив, що в Україні відновлюють планові операції, які були скасовані на період карантину

За словами Міністра охорони здоров’я, щоб унеможливити випадки зараження медичних працівників під час планових операцій, всім пацієнтам в обов’язковому порядку робитимуть ПЛР-тестування на коронавірус.

Як повідомляв Житомир.info, Лікарню у Бердичеві закрили на карантин, ще один спалах COVID-19 — серед медиків Коростеня.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram