ad89460a697c439da26dc7e2ee623c8e preview w440 h290 - ​Місцева фірма за понад 800 тис. грн відремонтує сквер на розі вулиць Князів Острозьких та Грушевського в Житомирі

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради 14 вересня уклало угоду з ТОВ «Полісся Міськбуд» на капітальний ремонт території благоустрою скверу на розі вулиць Князів Острозьких та Михайла Грушевського в Житомирі вартістю 807,7 млн грн.

Про це йдеться в договорі, опублікованому 17 вересня на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі становила — 808,8 тис. грн. Закупівлю провели через спрощену процедуру, тобто угоду уклали без проведення відкритих торгів.

За умовами договору, роботи з ремонту території благоустрою скверу мають бути виконані до 31 грудня 2021 року. Джерело фінансування — місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що підрядник має провести підготовчі роботи, розібрати бетонні плити тротуарів із заповненням швів піском, улаштувати бетонні тротуарні плити, а також бордюри, встановити п’ять урн та чотири лавки, провести роботи з зовнішнього освітлення та інше.

ТОВ «Полісся Міськбуд» зареєстроване в Житомирі по вулиці Миру. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал — 100 тис. грн. Власником та директором фірми є Володимир Миколайович Паращенко. До квітня 2019 року директором фірми був Савченко Олексій Володимирович.

Зазначимо, що Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Хмельницькому, у 2020 році здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 14 лютого 2020 стосовно привласнення, розтрати майна або заволодіння ним, шляхом зловживання службовим становищем. У справі зазначалося, що УКБ Житомирської міської ради залучало підконтрольні йому фірми: ТОВ «УК “Комфорт-Буд”» та ТОВ «Полісся Міськбуд», директорами яких є товариші начальника управління. Зокрема, у 2019 році УКБ перерахувало ТОВ «Полісся Міськбуд» коштів в сумі 1 978 856 грн. В серпні 2021 Корольовський райсуд Житомира задовольнив клопотання поліції та продовжив строк розслідування ще на рік.

Нагадаємо, 17 червня 2021 року на сесії Житомирської міської ради ухвалили рішення виділити кошти на реконструкцію скверів та тротуарів у Житомирі, зокрема на капітальний ремонт території благоустрою скверу на розі вулиць Князів Острозьких та М. Грушевського виділили 400 тис. грн.

2 серпня 2021 року секретар міської ради Віктор Клімінській надав інформацію про спрямування депутатських коштів: зокрема на окрузі №3 витратять 400 тис. грн — відремонтують сквер на перехресті вулиць Князів Острозьких і Грушевського.

Як повідомляв Житомир.info, 5 травня 2021 управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт вулиці Театральної на ділянці від вулиці Велика Бердичівська до вулиці Київська, що в центрі Житомира. Перемога у тендері дісталася ТОВ «Полісся Міськбуд». 17 червня до УКБ надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, в якому наведена інформація про невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Полісся Міськбуд» тендерній документації та прохання вчинити дії, спрямовані на недопущення нанесення збитків державі, можливого зриву строків виконання робіт та неефективного використання бюджетних коштів. Опісля УКБ перевірило наведену інформацію та виявило, що тендерна пропозиція ТОВ «Полісся Міськбуд» дійсно має декілька невідповідностей та підлягає відхиленню.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram