ff698e70fb8bbbbcd33bd2a5bea79f6d preview w440 h290 - ​«Мистецькі ворота» - вибір сучасних та енергійних житомирян

На сьогоднішній день ринок нерухомості в місті Житомирі активно оновлюється та розширюється: створюються сучасні проєкти, будуються нові комплекси, розширюється інфраструктура міста. Тому, обирати житло стало набагато простіше і приємніше. В пошуках квартири своєї мрії люди переважно звертають увагу на стиль, зручність, комфорт та розташування комплексу, але вагомим аспектом є і репутація забудовника: в які терміни було здано його минулі об’єкти, чи на всі комунікації є технічні умови, чи належним чином оформлена земельна ділянка. Якщо на всі ці запитання в забудовника є позитивні відповіді та підтверджуючі документи, то сміливо можна розглядати його пропозиції.

Житловий комплекс «Мистецькі Ворота» будується перевіреним та досвідченим забудовником в м. Житомир, що має вдалу історію успіху, адже протягом 4-х років будує та здає в експлуатацію нові житлові комплекси в нашому місті.Повністю введені в експлуатацію ЖК «Полісся» – 5 секцій по 12 поверхів, ЖК «Перлини Корбутівки» – 2 секції по 12 поверхів та 1 і 2-га секція житлового кварталу «Grand City Dombrovskyi».

На даний час повністю зведено монолітно-каркасний конструктив 2-х секцій по 16 поверхів та розпочато роботи по влаштуванню парапету даху. Також закінчуємо скління комплексу та повністю закуплено касети для зовнішнього фасаду. Одночасно із зовнішніми ведуться і внутрішні роботи в будинку. Оздоблювальні роботи стін в місцях загального користування виконано до 10 поверху, розпочато встановлення ливневої каналізації та ще багато іншого.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​«Мистецькі ворота» - вибір сучасних та енергійних житомирян

Такі темпи для будівництва 2-х секційного будинку дуже ефективні, а період здачі в експлуатацію 1-й квартал 2021 дає зрозуміти, що будівництво закінчиться вчасно.

Сам комплекс має не тільки вдале розташування, а ще й цілий ряд особливих переваг:

  • монолітне будівництво – термін експлуатації понад 200 років та гарантія на вузли та агрегати;
  • індивідуальне електричне опалення – заведено в кожну квартиру 11 кВт, встановлення електролічильників «день/ніч» та лінія електропередач, щомає II категорію підключення;
  • встановлення двокамерного енергозберігаючого склопакета з solar напиленням з 5-ти камерним профілем WDS;
  • швидкісні та безшумні вантажно-пасажирські ліфти на 1000 кг;
  • вентильований фасад – комплекс буде не тільки яскравим та стильним, а ще й з високим рівнем звуко — і теплоізоляції.

Отже, комплекс буде комфортним, практичним та енергозберігаючим (електричне опалення та якісний фасад значно зменшать суми у Ваших майбутніх платіжках за електрику).

При виборі житла у ЖК «Мистецькі Ворота» Ви отримуєте: надійного забудовника з відмінною репутацією, сучасні технічні характеристики по тепло-зберіганню та шумоізоляції, будинок з новими комунікаціями, прозору дозвільну документацію та фіксовану ціну у гривні.

За безперервністю робіт ви можете слідкувати онлайн – регулярні фото- та відеозвіти з будівництва ви можете знайти у нас на сторінках у соцмережах.

Наш відділ продажів знаходиться за адресою: вул. Київська, 104.

Телефонуйте просто зараз – (097) 44 66 777.

ЖК «Мистецькі ворота» — будь у центрі подій!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram