6c289b102ce46558568216108bd24e16 preview w440 h290 - ​Мотузковий парк «Лазанка» від Фонду родини Розенблат відкрили на Маликова

«Тепер нам з дітками не треба їхати у розважальний центр чи парк, щоб цікаво провести час, адже у нас під самими вікнами такі круті розваги», — каже житомирянка Олена Івасько, яка мешкає з родиною у мікрорайоні Маликова.

Саме там 19 липня відкрили дитячий мотузковий парк «Лазанка», який облаштував Фонд родини Розенблат.

Кілька різних локацій, дистанції різної складності – все це доступно для усіх бажаючих абсолютно безкоштовно. Єдина вимога – дотримуватися інструкцій та правил, які діють на територію мотузкового парку.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Мотузковий парк «Лазанка» від Фонду родини Розенблат відкрили на Маликова

«Це дуже крутий парк. Нам з хлопцями все подобається. Усі дистанції подолали, але це складніше, чим здавалося. Треба добре рівновагу тримати, мати сильні руки і ноги, — говорить 8-річний Дмитро. – Це як фізкультура,але ми тут граємося, сміємося. Буду сюди приходити з друзями щодня аж до осені».

«Лазанка» стала чудовим доповненням громадського простору, який цьогоріч з’явився на Маликова завдяки небайдужим жителям при підтримці родини Онопрієнків.

«Цей яскравий мотузковий парк – результат співпраці двох родин. Дякую Валерію Онопрієнку за ідею. Для того, щоб щось відбулося, були якісь зміни, завжди потрібна ініціатива. Тоді й підтримка знайдеться. Особисто я задоволений, що все вийшло так вдало і діткиз цих багатоповерхівок мають гарний подарунок,- відзначає Борислав Розенблат. -На відкритому повітрі, динамічно і весело тут зможе одночасно розважатися велика кількість дітей. Все безпечно, комфортно, з турботою про наших наймолодших житомирян. Наш Фонд у рамках програми «Щасливе дитинство» за 5 років встановив по місту більше 40 сучасних дитячих майданчиків, але досвід із мотузковим парком для нас перший. Дебют, так би мовити. Ми не можемо за один день вирішити усі проблеми, які є в місті чи в країні, але нам під силу подарувати гарний настрій та емоції діткам. Маликова – гарний і компактний мійкрорайон, тут багато молоді. Є прагнення розвиватися, ставати кращими, тому ми з радістю відгукнулися і допомогли реалізувати цей проєкт. Це своєрідна інвестиція у наше майбутнє і здоров’я підростаючого покоління. Разом ми можемо набагато більше».

Депутат міськради ТетянаОнопрієнко не приховує, що на Малікова дійсно бракує майданчиків і зон відпочинку для родин з малечею, всього один дитсадок.

«Цей мотузковий парк буквально за кілька днів стане епіцентром життя нашого району. Нічого подібного в місті до цього ще не було, тим паче безкоштовно, поряд із житловими будинками, — додає Тетяна Онопрієнко. – Ми дуже вдячні Фонду родини Розенблат за підтримку, бо без них всього цього б не було. Дійсно, кращого дозвілля для дітей в літній період і не придумати. Надіюся, наші сусіди – мешканці Маликова, оцінять усі старання і будуть бережно відноситися до конструкцій, тримати територію в чистоті, контролювати діток».

З нагоди відкриття «Лазанки» влаштували справжнє святкове дійство з аніматорами, іграми, аквагримом. Діти випробовували новий атракціон і ділилися схвальними відгуками.

Прес-служба кандидата в народні депутати Борислава Розенблата


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram