Зранку 25 вересня у Житомирі частково перекрили майдан Соборний через підготовку до Космічного напівмарафону. Громадський транспорт два дні, 25 та 26 вересня, їздитиме в об’їзд.

З 10-ї ранку на майдані Соборному почали видавати стартові пакети учасникам. За словами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук, цього року на Космомарафон зареєструвалося 1700 учасників.

«Сьогодні почали облаштувати спортивне містечко. Працюють, у першу чергу, намети видачі стартових пакетів. Вони сьогодні на майдані Соборному працюватимуть з 10-ї до 20-ї години. По всіх дистанціях потрібно забрати усі стартові пакети або по номеру реєстраційному, або прізвищу та імені. Просимо усіх сьогодні встигнути забрати свої стартові пакети, тому що завтра їх видавати не будуть. У стартовому пакеті знаходиться стартовий номер, кріплення, маска, антисептик, стікери для дітей і водичка. На фініші ще будуть додаткові подарунки. Майдан Соборний сьогодні частково перекритий рух, тобто транспорт уже не їздить, пропускають транспорт тільки вздовж аптеки і все. З 7-ї ранку неділі буде перекритий повністю майдан Соборний і всі вулиці вздовж маршруту на 21 км. Зареєструвалося 1700 учасників — це всі дистанції. На 21 км зареєструвалося 220 учасник», — розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, у Житомирі через напівмарафон на два дні, 25 та 26 вересня, перекриють рух транспорту в центрі та на прилеглих вулицях.

Через Космомарафон у Житомирі скасують 4 тролейбусні маршрути, автобуси пустять в об’їзд центру і вулиці Перемоги

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2021 на Космічному напівмарафоні у Житомирі дорослі учасники зможуть спробувати свої сили в дистанції 21, 10, 5 і 1 км, а також у «Командній п’ятірці». Дітям пропонують пробігти 100 та 500 м. Станом на 15 вересня на дистанцію 21 км Космомарафону зареєструвались понад 200 учасників.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram