О 9:00 на майдані Соборному у Житомирі стартували 220 бігунів на найдовшу дистанцію Космомарафону – 21 км. Далі о 9:25 розпочали забіг на 10 км. Найстаршому учаснику — 72 роки.

«Ми сьогодні розпочали вчасно, стартували 21 км і 10 км, це приблизно десь 400 учасників. Уже відбувся фініш і зараз ми готуємося до нагородження переможців серед абсолютів 21 км чоловіки та жінки і 10 км чоловіки та жінки. Крім того, відзначимо найстарших учасників, які долали 21 км і будемо відзначати кращі костюми, плакати, як і обіцяли. Є учасники у костюмах, більше буде на дитячих забігах, з плакатами прийшло досить багато людей. Найстаршому учаснику 72 роки із чоловіків із жінок — 58», — розповідає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Володимир на Космомарафон приїхав з сусідньої області, подолав дистанцію у 10 км за 53 хвилини.

«Я з Вінниці приїхав. Я любитель. Люблю бігати, це вже 15 забігів по всій Україні, як кажу: на екскурсію поїхав. Це вже у мене 14 десяток за цей рік. Подобається мені, Житомир гарний. Ще я був у Чернігові, Полтаві, до цього не був там ні разу, але прийшов, прогулявся. Далі Київ, Вінниця і так далі», — говорить Володимир.

Своїми емоціями після першого у житті напівмарафону ділиться Ольга, яка пробігла сьогодні 21 кілометр.

«Бігалось важко, але це того варте у будь-якому випадку, емоції на фініші вони переповнюють. Коли добігаєш десь 18-19 кілометр, здається, більш ніколи знову, але зараз на наступний старт вже обов’язково. У подібному — вперше, але таку дистанцію долаю вдруге. Я полюбила біг. Три роки бігаю, і дивлячись на те, які емоції люди отримують на фініші, захотілося теж отримати це. І це, дійсно, такий адреналін, таке наповнення енергією на майбутнє. Всім бажаю бігати й кайфувати від цього», — каже Ольга.

Оголосили та нагородили переможців двох дистанції об 11:30.

Результати забігів на дистанціях 21 км та 10 км.

21 кілометр (чоловіки):

1 місце — Слава Олішевський (Бердичів)

2 місце — Сергій Рибак (Вінниця)

3 місце — Єгор Мартиненко (Житомир)

21 кілометр (жінки):

1 місце — Лілія Фіськович (Тірасполь)

2 місце — Марія Радько (Одеса)

3 місце — Юлія Олішевська (Бердичів)

10 кілометрів (чоловіки):

1 місце — Вадим Рогозовський (смт. Володарка)

2 місце — Сергій Оксенюк (Луцьк)

3 місце — Дмитро Секера (Новгород-Сіверський)

10 кілометрів (жінки):

1 місце — Оксана Оксенюк (Луцьк)

2 місце — Діана Петрук (Житомир)

3 місце — Ольга Пугачова (Киів)

Фоторепортаж про те, як в Житомирі розминались учасники Космомарафону можна переглянути ТУТ, а як бігуни долали дистанції у 21 км та 10 км — дивіться тут.

Нагадаємо, 25 вересня на майдані Соборному видавали стартові пакети учасникам Космомарафону. За словами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук, цього року на марафон зареєструвалося 1700 учасників.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2021 на Космічному напівмарафоні у Житомирі дорослі учасники зможуть спробувати свої сили в дистанції 21, 10, 5 і 1 км, а також у «Командній п’ятірці». Дітям пропонують пробігти 100 та 500 м. Станом на 15 вересня на дистанцію 21 км Космомарафону зареєструвались понад 200 учасників.

Через Космомарафон у Житомирі скасують 4 тролейбусні маршрути, автобуси пустять в об’їзд центру і вулиці Перемоги.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram