7 серпня на майдані ім. С.П. Корольова, біля кінотеатру «Жовтень», відбулись змагання на Кубок Житомира зі Street Workout. Спортсмени змагались за призи від організаторів та партнерів, а також за право представляти Житомирську область на чемпіонаті, який відбудеться згодом.

«Сьогодні проходять локально-глобальні змагання, вони об’єднали майже всю центральну частину України. Приїхали спортсмени з Києва, Рівного, Броварів. У нас зареєстровано більше 90 учасників, які сьогодні будуть показувати свої вміння в 14 номінаціях. Наймолодшим учасникам 9-10 років, це категорія «фристайл кідс». Є номінації до 12 років, потім 12-14 р., 14-18 р., 18 р. і старше. На чемпіонат України, якщо ми будемо представляти, ті хто переможуть в категорії «фристайл» та «підтягування з додатковою вагою», ці категорії, ми передаємо на Чемпіонат України, який буде проходити або в Дніпропетровську або в Києві», — розповідає представник організації Street Workout Житомир Дмитро Паліш.

«Змагання дуже крутими виявилися. Найскладніше було — «передній вис» і «горизонт», — розповідає 10-річний учасник змагань Дмитро з м. Житомир.

«Я тут вперше, і мені дуже сподобалося. Найлегшим була «Мексиканка на ліктях», а найскладніше — «горизонт на турніку», — ділиться враженнями 10-річна учасниця змагань Софія з м. Бровари.

«Змагання дуже кльові, коли ти приходиш, можуть трохи руки потруситися, а так мені все сподобалося. Найскладнішим елементом виявився «відкат на єгер». Я на змаганнях вдруге, на наступний рік я ще раз планую взяти участь», — розповідає 10-річний учасник змагань Артем з м. Житомир.

Нагадаємо, у 2019 році такі змагання проходили на вулиці Михайлівський. Атлети змагались за призи від партнерів, а також за право представляти Житомирську область на всеукраїнському чемпіонаті, який відбудеться на День Незалежності.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році переможець Літнього кубку Street Workout у Житомирі отримав оригінальний меч та грошову винагороду.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram