a5785beb0a6b0a0cd3504725d951a5a6 preview w440 h290 - ​На Михайлівську житомиряни привели безпородних собак на виставку «Мокрий ніс -2021». Фоторепортаж

«У справжнього друга немає породи!» — під таким гаслом 18 вересня в Житомирі на Михайлівській проходить друга виставка безпородних собак «Мокрий ніс-2021».

Житомиряни по черзі представляють домашніх улюбленців на імпровізованій сцені, розповідаючи цікаві історії про чотирилапих.

Привели на виставку і собаку Пулю, яка не може самостійно пересуватись і має спеціальний апарат на задніх запах.

На учасників та гостей чекають цікаві конкурси та смачні подарунки. Всі охочі можуть погладити собак та поспілкуватись з хазяїнами.

Організатори заходу: КП «Центр захисту тварин» міської ради і ТОВ «ЧОТИРИ ЛАПИ Україна» мали на меті популяризувати адопцію безпритульних тварин. Адже собаки, які не мають породи та живуть на вулиці, можуть стати такими ж вірними друзями на все життя.

Як повідомляв Житомир.info, 12 вересня 2021 на стадіоні мікрорайону Мальованка у Житомирі проходила всеукраїнська виставка собак усіх порід «Полісся-2021». На виставці представили 80 порід собак, а серед учасників гості з різних регіонів України та з-за кордону.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram