Цьогоріч новорічні дерева дозволили продавати на 12 локаціях у різних районах Житомира. У центрі міста сосни і ялинки можна буде придбати на вулиці Небесної сотні, 8-10 (поряд з квіткарями) та на звичному місці – на розі вулиць Бориса Лятошинського та Небесної сотні.

Згідно рішення міськвиконкому, торгівля хвойними деревами на ялинкових базарах триватиме з 17 по 31 грудня. Тож, уже сьогодні, 17 грудня, на розі вулиць Небесної сотні та Лятошинського у повітрі запахло живицею, адже тут почали продавати новорічних красунь. Їх ще не так багато, як у переддень свят, але житомиряни уже придивляються та цікавляться цінами на сосни, ялинки та композиції з хвойних гілочок.

Нагадаємо, лісівники Житомирської області підготували на продаж півмільйона новорічних дерев. Скільки коштують живі новорічні красуні від лісівників читайте тут.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​На розі Лятошинського і Небесної сотні у Житомирі відкрився ялинковий базар. Фоторепортаж

Як повідомляв Житомир.info, 5 грудня міськвиконком затвердив місця ялинкових базарів у Житомирі: в центрі новорічні дерева будуть продавати на вулиці Небесної сотні.

Де ще в Житомирі та районі можна буде купити живу ялинку, читайте тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram