ecd5b394bad0a8526ac39cbd52f5b17d preview w440 h290 - ​На сесії Житомирської міськради люди обурювалися рішенням щодо ділянки на розі вулиць Київська-Театральна, але його розгляду не дочекалися

На початку сесії Житомирської міської ради 23 вересня кілька громадян у виступах обурювалися наміром віддати земельну ділянку на розі вулиць Київська-Театральна ТВЦ «Олеся». Люди зауважували, що забудовник хоче захопити землю, де знаходяться їхні будинки.

Питання розглядали на сесії міської ради після 12:00, людей, які на початку засідання виступали проти, на цей час в сесійній залі вже не було.

«Наскільки мені відомо, там були судові процеси, які закінчилися на користь «Олесі». Вони зараз законні користувачі земельної ділянки і хочуть присвоїти кадастровий номер», — пояснив директор земельного департаменту Ігор Блажиєвський.

Мер Сергій Сухомлин зауважив, що приватні будинки, мешканці яких кілька років тому судилися із забудовником, вже викуплені, ці люди з протестами до міської ради вже не приходять. Депутати висловили припущення, що зараз обурюються забудовою мешканці сусідніх багатоповерхівок.

Перша заступниця мера Світлана Ольшанська зауважила, що це суто технічне питання. Після цього депутати більшістю голосів підтримали проєкт рішення, у додатку до якого було питання ділянки на вул.Київська, 6: міська рада надала згоду приватному підприємству «Творчо-виробничий центр «Олеся» на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,4 га.

Детальніше дивіться у сюжеті

Нагадаємо, у червні цього року мер Сергій Сухомлин розповідав, що на розі вулиць Київської-Театральної буде багатоповерхова адміністративна будівля.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2014 року на сесії Житомирської міськради депутати проголосували за повернення 0,4 га по вул. Київська, 6 у власність міста, але судові позови тих, хто хотів побудувати магазин «АТБ», це не зупинило. 28 лютого цього ж року Корольовський районний суд постановив визнати незаконним та скасувати п. 2.5 рішення 17 сесії 21 скликання Житомирської міської ради від 26 лютого 1993 року про надання в користування ТВЦ «Олеся» земельної ділянки по вул. Київській, 6 у м. Житомирі площею 0,4 га.

Представники ТВЦ «Олеся» оскаржили рішення суду першої інстанції. У липні 2017 апеляційний суд Житомирської області у справі щодо скандального будівництва АТБ ухвалив рішення на користь ТВЦ «Олеся».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram