dd8d4f41c338b8b6b34d2ab0336384ad preview w440 h290 - ​На участь у конкурсі з реконструкції центральних житомирських майданів надійшло 15 заявок

Взяти участь у конкурсі на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги у Житомирі виявили бажання команди з різних міст України: з Києва, Житомира, Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Маріуполя, Рівного та Харкова.

Член координаційної команди конкурсу, директор департаменту економіки Житомирської міськради Микола Костриця розповів Житомир.info, що загалом на участь у конкурсі надійшло 15 заявок.

«На участь у конкурсі поступило 15 заявок. Попередня оцінка цих заявок – невідповідність заявленим у документації вимогам», — розповів Микола Костриця.

До 26 жовтня організатор конкурсу — департамент містобудування та земельних відносин приймав заявки від бажаючих прийняти участь. Зараз розпочався етап оцінки заявок та відбір учасників конкурсу. Після прийняття міськвиконкомом рішення про проведення конкурсу можна буде оголошувати учасників та проводити стартовий захід, який попередньо, запланований на 22 листопада.

5bdc3ddedf167 original w859 h569 - ​На участь у конкурсі з реконструкції центральних житомирських майданів надійшло 15 заявок

Фото з соцмережі

Оцінка ж фінальних конкурсних проектів членами журі запланована на березень 2019 року, після чого відбудеться виставка та оприлюднення робіт.

Нагадаємо, влада Житомира планує провести конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 1 серпня 2018 року мер Сергій Сухомлин говорив, що на реконструкцію майданів Соборного та Перемоги Житомир може отримати грант в розмірі 10 млн євро.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram