10d899bec409c11ff355ab0015f1cf69 preview w440 h290 - ​На залізничному вокзалі у Житомирі тривають антитерористичні навчання СБУ: з’їхались поліція, рятувальники та медики

У Житомирі 25 травня на території залізничного вокзалу Служба безпеки України проводить антитерористичні навчання: працюють поліцейські, рятувальники, а поруч стоїть карета швидкої медичної допомоги.

Фото з місця події житомиряни публікують у соціальних мережах.

У пресслужбі УСБУ у Житомирській області Житомир.info уточнили, що навчання розпочались ще в квітні і сьогодні на вокзалі проводять перевірку антитерористичної та контрдиверсійної захищеності.

«Триває перевірка антитерористичної та контрдиверсійної захищеності об’єктів на території Житомирщини, яка розпочалась ще наприкінці квітня. Сьогодні на території залізничного вокзалу перевіряють злагодженість дій структур залучених до антитерористичної системи», – розповіла керівник пресгрупи УСБУ в Житомирській області Ірина Мартинюк.

Як повідомляв Житомир.info, 24 травня у Житомирі СБУ проводила навчання: кілька поліцейських автомобілів із увімкненими сиренами мчали вулицею Покровською до філармонії.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram