У селі Тетерівка на житомирському водосховищі рибоохоронний патруль затримав чоловіка, який ловив рибу сітками.

Про це 15 квітня повідомив на своїй сторінці у фейсбук Житомирський рибоохоронний патруль.

«13 квітня о першій годині ночі Житомирський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Браконьєр за допомогою трьох сіток виловив 5 кг риби. Завдані збитки склали 2 839 грн», — йдеться в опублікованому у соцмережі дописі.

За словами інспекторів, чоловік спробував на човні втекти від патруля, проте йому це не вдалося. Його наздогнали та доправили до берега, де на місці порахували кількість впійманої сітками риби. На підрахунок здобичі прийшов і місцевий котик. У результаті на браконьєра склали протокол про адміністративне правопорушення – грубе порушення правил рибальства та взяли обіцянку – більше не порушувати нерестову заборону.

«Чоловік здійснював незаконний вилов водних біоресурсів за допомогою трьох сіток та металевого човна. За допомогою заборонених знарядь лову встиг виловити п’ять кг риби, а саме: карась – 11 екз., короп – 1 екз., судак – 1 екз., лящ – 10 екз. та плітка – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству області, становлять 2 839 грн. На особу оформлено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітки, човен та водні біоресурси вилучено та опломбовано», — відзвітували у Житомирському рибоохоронному патрулі.

У свою чергу правопорушник розповів, що ловив рибу в заборонений спосіб, бо вона йому потрібна була для святкування дня народження, але зізнався, що краще було б рибу купити на ринку.

Нагадаємо, у Житомирській області з 1 квітня 2019 діє весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів:
— на річках та їх притоках: з 01 квітня до 20 травня;
— на водосховищах та ставках: з 01 квітня до 10 червня;
— у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів: з 01 квітня до 30 червня.

Як повідомляв Житомир.info, 7 квітня 2019 року двоє рибалок прийшли на водосховище біля житомирської греблі та затримали браконьєрів, які ловили рибу сітками.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram