bcbffcfd457688e89fb09988334c2c7e preview w440 h290 - ​Найстарша жителька Житомира відзначає свій 106-й день народження

У Житомирі міський голова привітав довгожительку Олену Москальову з Днем народження. 21 травня їй виповнюється 106 років.

Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

21 травня до довгожительки Олени Адамівни Москальової з привітаннями завітав міський голова Сергій Сухомлин.

«Олена Адамівна Москальова каже, що секрет довголіття — спорт і праця! Сьогодні у житомирянки 106-й День народження! Жінка займалась гімнастикою, бігом, хоровим співом та грою в духовому оркестрі, знає кілька мов. Проте її життя — не з легких. Найбільше розповідає про часи Другої світової, коли її забрали на роботи в Німеччину. 54 роки прожила в шлюбі з чоловіком! Він був музикантом, а ще — мав родинні зв’язки зі Святославом Ріхтером. Вражає, що у такому поважному віці Олена Адамівна читає вірші напам’ять! Міцного здоров’я та сил!», — каже Сергій Сухомлин.

Олена Москальова народилася 21 травня 1915 року у місті Харкові. Закінчила трудову семирічну школу. Навчалася у Житомирському державному сільськогосподарському інституті, який закінчила у 1937 році і залишилася тут працювати на посаді старшого лаборанта кафедри селекції. Згодом перейшла до Житомирської бухгалтерської школи на посаду викладача та старшого бухгалтера, де і працювала до виходу на пенсію у 1970 році. Має статус учасника війни та ветерана праці. З чоловіком Семеном Москальовим, який був дядьком відомого піаніста Святослава Ріхтера, прожили у шлюбі 54 роки.

Як розповіли Житомир.info в департаменті соціальної політики, у Житомирі проживають 13 людей віком 100 років і старше, з них 6 чоловіків та 7 жінок. Найстаршою є Олена Москальова, їй сьогодні 106 років.

Як повідомляв Житомир.info, у минулому 2020 році житомирська довгожителька Олена Москальова відзначила 105-й ювілей. Тоді у міській раді повідомляли, що в Житомирі мешкає п’ятеро людей, які в 2020 році наближалися до столітнього рубежу, та ще двоє довгожителів, які його перейшли.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram