7fdc7816356267ef464c4a1b0f5d83d9 preview w440 h290 - ​Нардеп Арсеній Пушкаренко: Не допустимо свавілля «Житомиргазу» – тарифи для населення не підвищаться

Влада не допустить підвищення тарифів для населення та виступає категорично проти намагань деяких монополістів нажитися на українцях, необґрунтовано збільшивши тарифи.

Про це з трибуни парламенту заявив народний депутат, голова Житомирської обласної партійної організації «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко, коментуючи інціативу АТ «Житомиргаз» про підняття тарифу на розподіл газу для населення. Проти такого рішення виступили й місцеві мешканці, зібравшись на протест біля будівлі «Житомиргазу».

«Намагання підняти тарифи виглядає як провокація з боку монополіста на фоні Меморандуму про непідвищення тарифів для населення, який був ініційований Президентом і підписаний більшістю голів громад, мерів під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Хочу завірити кожного українця: підвищення тарифів для населення не буде. Влада контролює ситуацію та ми не допустимо шабашу окремих монополістів і олігархів», – наголосив Арсеній Пушкаренко.

Він назвав таке рішення «Житомиргазу» намаганням дестабілізувати ситуацію в області та збурити людей.

Арсеній Пушкаренко пов’язує це з демонтажем олігархічної системи, який розпочала «Слуга Народу», ухваливши законопроєкт №5599 про деолігархізацію.

«Слуга Народу» виконала свою обіцянку та розпочала демонтаж олігархічної системи – через це ми отримуємо сильний спротив у залі парламенту, на всіх телеканалах. Закон, який ми прийняли, покликаний, щоб такі монополісти як АТ «Житомиргаз» і їхні бенефіціари, які сьогодні сидять за кордоном, не намагалися дестабілізувати ситуацію та підвищити тарифи для наших громадян», – підсумував нардеп.

Пресслужба політичної партії «Слуга Народу»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram