Розбудова медичної інфраструктури — один із пріоритетів програми президента «Велике Будівництво». Народний депутат України Арсеній Пушкаренко спільно з депутатами партії «Слуга Народу» домоглися для трьох лікарень Житомирщини статусу опорної, зокрема і для Олевської міської лікарні. Це передбачає нові можливості для лікувального закладу та нове приймальне відділення.

«Ми добилися для єдиної області — Житомирської, додатково три опорні лікарні. Залишилося останній крок і ми його зробим, будуть виділені кошти і ми отримаємо тут нове сучасне приймальне відділення і громаді не доведеться, як раніше, їхати в обласну лікарню в Житомир або в Київ за КТ, за томографом, вони зможуть у себе вдома в громаді отримати цю допомогу», — каже Арсеній Пушкаренко.

Будівництво нового відділення складає понад 10 мільйонів гривень. Крім того, ще 25 млн грн витратять на сучасне медичне обладнання.

«Ми сьогодні докладаємо зусиль, щоб в усіх куточках України була розбудована медична інфраструктура, опорні лікарні були забезпечені і мали нове сучасне обладнання», — каже народний депутат України.

Ще одним важливим об’єктом є недобудований корпус на базі Олевської лікарні. Аби місцеві жителі мали змогу отримати комплексну медичну допомогу. На території лікарні хочуть розмістити поліклініку, хірургію та реабілітаційний центр.

«Я розумію, що питання номер № 1 сьогодні — це приймальне відділення. Ми сьогодні розглядаємо можливість, вивчаємо це питання, щоб цей корпус все таки добудували, і щоб вся медицина громади в опорній лікарні знаходилася на одній території, в гідних умовах наші медики могли працювати, надавати нашим пацієнтам, громаді, відповідну медичну допомогу», — каже Арсеній Пушкаренко.

Також планується реконструкція єдиного мосту через річку Уборть. У 1956 році його відкрили, з того часу він не ремонтувався, і зараз знаходиться в аварійному стані.

«Керівництвом громади спільно зі мною прийняте рішення розпочати підготовку до його реконструкції. В наступному році я буду добиватись та ініціювати, щоб міст був включений в програму президента Велике будівництво і був реконструйований. Адже цей міст — це єдиний міст, який з’єднує громаду через річку Уборть і в разі його аварійного стану і, відповідно, не придатності, громада залишиться без сполучення фактично два берега», — каже Арсеній Пушкаренко.

Після завершення реконструкції мосту, для місцевих жителів добудують набережну із зонами відпочинку.

А на місці аварійного танцмайданчику для Олевської громади вже розпочали будувати парк. імені Тараса Шевченка.

«В цьому році ми плануємо завершити всі роботи. Зараз плануємо територію, зняли аварійний танцмайданчик, взагалі планується 2 яруси. Один ярус тут буде танцювальна територія, де буде сцена встановлена розміром 10 на 12, де будуть проходить всі концерти і всі заходи. Трошки нижче ярусом буде парк, паркова зона, де будуть доріжки, встановлені лавочки, сміттєві баки, де буде побудований туалет, трошки далі буде побудована зона, де буде встановлений пам’ятник Т.Г. Шевченку, це там на пагорбі, і відповідно парк буде називатися ім. Т.Г. Шевченка», — розповів Олевський міський голова Сергій Лисицький.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram