600461be5ab31d9c4d054f9a3d6e37e0 preview w440 h290 - ​Нові вікна: енергозберігаюче скло в подарунок

Акція «Енергозберігаючий склопакет за ціною звичайного»: при купівлі металопластикових виробів ТМ «НОВІ ВІКНА» двокамерні склопакети (Glas Trösch) будуть додатково безкоштовно комплектуватися енергозберігаючим склом.

Енергозберігаючі склопакети

Сьогодні проблема енергозбереження стає все більш актуальною. Щороку ми стаємо свідками зростання ціни на газ для населення, в зв’язку із чим зростає частка комунальних платежів у сімейному бюджеті. Якщо врахувати те, що ціни і надалі будуть зростати, то мимоволі задумаєшся, як економити.

При грамотному виборі і використанні скління і утеплення стіни можна значно (в деяких випадках у 5-6 разів) скоротити витрати на опалення квартири та будинку.
Звичайні терміни окупності енергоефективних виробів, при наявності лічильників, складають 5-15 років. При урахуванні компенсацій і підтримки держави, формальні терміни скорочуються ще більше — до 2-5 років. А виходячи з реальних прикладів з урахуванням протягів, можуть бути скорочені до одного опалювального сезону.

Енергозберігаюче скло (І-скло) отримують в результаті катодного розпилення декількох шарів металів, оксидів та нітридів металів в умовах вакууму. Дане покриття представляє собою ряд півпрозорих шарів металів (переважно срібла) з системою просвітлюючих шарів оксидів металів. Вони дозволяють зменшити випромінювання тепла в десятки разів. Оскільки покриття складається з дуже тонких шарів, то енергозберігаюче скло свою прозорість до видимого світла змінює незначно.

Механізм дії енергозберігаючого скла. Тепло, яке поступає в приміщення являє собою короткі хвилі інфрачервоного випромінювання. Хвилі проходять через скло і поглинаються предметами інтер’єру. Обігрівальні прилади виділяють теплову енергію у вигляді довгих інфрачервоних променів. Коли довге інфрачервоне випромінювання досягає поверхні скла, воно відбивається від нього і повертається назад в приміщення.

А ось кілька аргументів на користь аргону. Аргон більш ефективний у склопакеті з енергозберігаючим склом. Теплоізоляція енергоефективного однокамерного склопакета підвищується на 11% при заповненні його аргоном у порівнянні із заповненням повітрям. До того ж аргон, поміщений в склопакет, відбиває значну частину ультрафіолетового випромінювання. Це особливо актуально в літній період, коли предмети, меблі та шпалери схильні до вигоряння. Аргон всередині склопакета створює своєрідну «шаровану» атмосферу, яка краще ніж повітря відбиває звукові хвилі, й тому має більш потужні шумоізоляційні властивості.

Більш детальну інформацію про те, як замовити металопластикові вікна на виплат, ви можете дізнатися в салоні магазині «Нові вікна» за адресою м Житомир, вул. Київська, 16 або за телефоном (0412) 44-63-40 з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 18-ї години та до 13-ї години в суботу.

5dbfd91027802 original w859 h569 - ​Нові вікна: енергозберігаюче скло в подарунок

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Нові вікна: енергозберігаюче скло в подарунок


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram