031324c2dcd39acec36ef5dc9d703458 preview w440 h290 - ​Опалювальний сезон в Новогуйвинському та Озерному під загрозою зриву через борги ТКЕ за розподіл природного газу, - АТ «Житомиргаз»

Через накопичений мільйонний борг котельні Новогуйвинська та Озерного можуть не подати теплоносій в помешкання споживачів.

Акціонерне товариство «Житомиргаз» вкрай занепокоєне ситуацією, яка склалася напередодні опалювального сезону. Порушуючи умови договору розподілу природного газ у теплопостачальні підприємства «Новогуйвинське ВЖРЕКП» та КП «Озерне» продовжують накопичувати борги, ставлячи під сумнів вчасний початок подачі теплоносія мешканцям.

Станом на вересень виробники тепла для потреб населення боргують АТ «Житомиргазу» близько мільйона гривень. Зокрема понад 150 тис. грн не сплатили «Новогуйвинське ВЖРЕКП» та близько 800 тис. грн боргує КП «Озерне». На початок опалювального періоду сума боргів зросте до понад 300 тис.грн та більше одного млн грн відповідно.

У свою чергу фахівці АТ «Житомиргаз» вчасно виконали низку підготовчих заходів до опалювального періоду: провели ремонтно-будівельні роботи та реконструкції газорегуляторного обладнання (ГРП, ШГРП), здійснили діагностику та капітальний ремонт газових мереж;встановили та замінили газові лічильники, виконали повірку лічильників на підприємствах ТКЕ та ін.

АТ «Житомиргаз» б’є на сполох та звертає увагу громадськості, органів місцевого самоврядування на проблему, аби гостросоціальне питання було вирішене якнайшвидше.

Наголошуємо, що АТ «Житомиргаз», будучи оператором газорозподільної системи, в своїй діяльності керується виключно діючим законодавством України, в тому числі у взаємовідносинах зі споживачами природного газу, зокрема Типовим договором розподілу природного газу, який затверджений постановою від 30.09.2015 № 2498 НКРЕКП, Кодексом газорозподільних систем та Законом України «Про ринок природного газу».

Пресслужба АТ «Житомиргаз»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram